Covington vs Woodley

Być może już niebawem ujrzymy zwieńczenie konfliktu na linii Woodley — Covington. Obaj zawodnicy od dobrych dwóch lat wymieniają się uprzejmościami w mediach społecznościowych, jednak do ich walki jeszcze nie doszło. Panowie niegdyś trenowali razem w American Top Team na Florydzie, byli wtedy w neutralnych stosunkach, jednak teraz nie dają za wygraną.

Na pomysł zestawienia tego pojedynku — Colby Covington vs Tyron Woodley — odpowiedział sam Dana White, który rozpoczął już negocjacje z zawodnikami. Wiemy, że ”Chaos” gotowy jest na 22 sierpnia.

To będzie walka wieczoru 22 sierpnia, przynajmniej tak się zapowiada, chyba że Tyron znowu ucieknie…

Pracujemy nad tym — powiedział Dana White podczas piątkowej konferencji w Abu Zabi — Woodley mówił, że chce się bić, Covington nie czekał i od razu podpisał kontrakt. Czekamy tylko na Tyrona.

Zawsze staram się doprowadzić do pojedynków, które chcą być oglądane. Covington wsiadł już w pociąg, czekamy tylko na jeden podpis.

Cóż, w przeszłości UFC próbowało zestawić obu panów wielokrotnie, jednak nigdy się to nie udało. Jak będzie tym razem? ”The Chosen One” w łamach ESPN zabrał głos w sprawie kontraktu na walkę.

Zawsze powiem tak, nawet jakbym miał 96 lat i byłbym w domu starców, powiem tak. Przypomnę, że ten gość odrzucił starcie ze mną 6 razy, a teraz wybiera datę, która mu leży.

Powiedziałem UFC, że ta dziwka ciągle blefuje. Poprosiłem ich, aby skontaktowali się ze mną, dopiero kiedy ten idiota podpisze umowę. Na wrzesień, październik jestem gotów na eksterminację tego karalucha.

20 KOMENTARZE

 1. "Jestem gotów eksterminować tego karalucha"

  :razz:utinlaugh:Colby król :waldeklaugh:

  To Łudej to powiedział – Covid jest karaluchem

  Widzę że weekend już w pełni

 2. Woodlej nie weźmie tego w sierpniu. Zawsze mówił, że nie wchodzi w żadne zastępstwa i inne gówna. Musi mieć pełen obóz, bo jest profesjonalistą. :jimcarrey:

 3. Woodley jak zawalczy tak jak z Usmanem i Burnsem to nie zdziwię się jak Colba go upierdoli w stójce nawet z taką watą. Tyron musi iść w zapasy i chuj. Co do walki to niech to Woodly podpisuje. Ciekawe co z Edwardsem wtedy.

 4. Tyron musi iść w zapasy i chuj.

  Jego zapasy a zapasy Kolby to 2 swiaty… Nie obali Kolby ani razu. Kolba jak narzuci swoje mocne tempo to Tyron po 2 rundzie potrzebowal butli z tlenem… Kolba go zajedzie.

 5. Jego zapasy a zapasy Kolby to 2 swiaty… Nie obali Kolby ani razu. Kolba jak narzuci swoje mocne tempo to Tyron po 2 rundzie potrzebowal butli z tlenem… Kolba go zajedzie.

  Wszystko się zgadza ale Tyron to silny dzik czego o Colbym powiedzieć nie można. Covington jak narzuci swoje tempo to oczywiście zajedzie Woodleya więc w stójce nie będzie miał czego szukać dlatego uważam , że jedynym rozwiązaniem są zapasy.

 6. Jego zapasy a zapasy Kolby to 2 swiaty… Nie obali Kolby ani razu. Kolba jak narzuci swoje mocne tempo to Tyron po 2 rundzie potrzebowal butli z tlenem… Kolba go zajedzie.

  Chyba , że wcześniej wjedzie bomba która uśpi Confliktona.

 7. To Łudej to powiedział – Covid jest karaluchem

  Widzę że weekend już w pełni

  Coooo :childcry: tak , weekend się zaczął dawno temu :usunto:

 8. Woodley jak zawalczy tak jak z Usmanem i Burnsem to nie zdziwię się jak Colba go upierdoli w stójce nawet z taką watą. Tyron musi iść w zapasy i chuj. Co do walki to niech to Woodly podpisuje. Ciekawe co z Edwardsem wtedy.

  Masvidal vs Edwards lub Ponzi

 9. Tyron przyjmuj to. Czekam na twoje rekordowe 0:15 w walkach wieczoru.

  Cholera, uprzedziłeś mnie, miałem to właśnie pisać.

  15 przejebanych rund z rzędu, czyli łącznie 75 minut ciągłego wpierdolu, to naprawdę będzie rekord nie do ruszenia.

 10. Chyba , że wcześniej wjedzie bomba która uśpi Confliktona.

  Woodley to juz dawno zapomnial jak sie bomby posyla…

 11. Colby z Woodley to ukłon w stronę Woodleya. Woodley ma dwie porażki z rzędu. powinien walczyć z kimś niżej, by jakiś prospect miał szansę wskoczyć do top5, a nie walczyć z 2 miejscem, czyli Colbym. Dzięki temu Woodley możę pozostać w topie, bo porażka nie spowoduje wielkiego spadku, a wygrana spowoduje duży wzrost. A obraz dwóch ostatnich walk Tyrona wręcz nakazuje, by nie dawać mu teraz nikogo z top5 w nagrodę za tak tragiczne występy przeciwko Usmanowi i Burnsowi. AntyMMA.

  Osobiście Colbyego widziałbym z kimś, by wygrywając mógł walczyć o pas lub być bardzo blisko, np. Edwards. Bo skoro Usman vs Burns, to Edwards vs Colby jako eliminator byłoby dobre, w końcu Edwards zasługuje na walkę o pas i na jakąkolwiek walkę, bo nie walczył od roku, a z kim jak nie z Colbym. No ewentualnie z Masvidalem, bo jest jakaś historia i też obaj (Colby i Masvidal) zasługiwaliby na rewanż z Usmanem w przypadku wygranej z Edwardsem, bo na pewno na rewanż nie zasługuje Woodley.

  Co do Woodleya, to mógłby walczyć z kimś niżej, np. Chiesa lub (mój faworyt) Geoff Neal, który by rozpierdolił Tyrona na strzępy.

  Masvidal z kolei mógłby walczyć właśnie albo z Edwardsem, w końcu chciałby rewanżu z Usmanem, albo z – tak jak sam wspominał – Stephen Thompson, z którym przegrał i któremu chciałby się zrewanżować. Thompson poszedłby na taką walkę myślę, bo wtedy awansowałby w rankingu i jakimś maineventem może zarobił więcej kasy ze znanym nazwiskiem.

  Geoff Neal – jeśli ktoś wygrywa walki i chce wejść z top5, to z kim ma walczyć, by do tego top5 wejść? Z zawodnikami, którzy są w top5 i wygrywają walki? No na pewno nie, bo oni chcą walki o pas lub eliminatora. Z zawodnikami z top15? Wygrywając ze średniakami nie wejdzie do top5. Najlepszą drogą dla prospectów jest walka z kimś z top5, który jest po porażce. A jak jest po dwóch porażkach, to już w ogóle idealnie. Na takiej pozycji stoi Woodley i byłem święcie przekonany, że tą drogą UFC poprowadzi Tyrona, a tutaj ogromne zdziwienie, że chcą zestawić go z Colbym i że w ogóle Colby chce tego.

 12. Na wrzesień, październik jestem gotów na eksterminację tego karalucha.

  Colba, jak ja za toba kurwa wcale nie tęskniłem…

 13. Colba, jak ja za toba kurwa wcale nie tęskniłem…

  To kurwa Woodley napisal. Jak wy kurwa czytacie te wiadomosci…

 14. Woodley to nadal dobre nazwisko, niestety forma tragiczna.

  Covid ma za dobrą stójkę żeby ubił go jakimś cepem.

 15. Co do Woodleya, to mógłby walczyć z kimś niżej, np. Chiesa lub (mój faworyt) Geoff Neal, który by rozpierdolił Tyrona na strzępy.

  Dzięki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.