Być może już niebawem ujrzymy zwieńczenie konfliktu na linii Woodley — Covington. Obaj zawodnicy od dobrych dwóch lat wymieniają się uprzejmościami w mediach społecznościowych, jednak do ich walki jeszcze nie doszło. Panowie niegdyś trenowali razem w American Top Team na Florydzie, byli wtedy w neutralnych stosunkach, jednak teraz nie dają za wygraną.

Na pomysł zestawienia tego pojedynku — Colby Covington vs Tyron Woodley — odpowiedział sam Dana White, który rozpoczął już negocjacje z zawodnikami. Wiemy, że ”Chaos” gotowy jest na 22 sierpnia.

To będzie walka wieczoru 22 sierpnia, przynajmniej tak się zapowiada, chyba że Tyron znowu ucieknie…

Pracujemy nad tym — powiedział Dana White podczas piątkowej konferencji w Abu Zabi — Woodley mówił, że chce się bić, Covington nie czekał i od razu podpisał kontrakt. Czekamy tylko na Tyrona.

Zawsze staram się doprowadzić do pojedynków, które chcą być oglądane. Covington wsiadł już w pociąg, czekamy tylko na jeden podpis.

Cóż, w przeszłości UFC próbowało zestawić obu panów wielokrotnie, jednak nigdy się to nie udało. Jak będzie tym razem? ”The Chosen One” w łamach ESPN zabrał głos w sprawie kontraktu na walkę.

Zawsze powiem tak, nawet jakbym miał 96 lat i byłbym w domu starców, powiem tak. Przypomnę, że ten gość odrzucił starcie ze mną 6 razy, a teraz wybiera datę, która mu leży.

Powiedziałem UFC, że ta dziwka ciągle blefuje. Poprosiłem ich, aby skontaktowali się ze mną, dopiero kiedy ten idiota podpisze umowę. Na wrzesień, październik jestem gotów na eksterminację tego karalucha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.