Już 13 kwietnia w Golinie odbędzie się gala RWC 2, której walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Damianem Stasiakiem (MMA 10-6) a Nikolayem Kondratukiem (MMA 11-4). Damian Stasiak powraca do klatki po niezbyt udanej karierze w UFC, gdzie zanotował 3 porażki w ostatnich pojedynkach.

Na okoliczność powrotu Damiana, powstały dwa wideoblogi, które przybliżają sylwetkę tego zawodnika oraz osób, które wspierają go w jego treningach.

W pierwszym odcinku poznajemy Radosława Olczyka, trenera Damiana, z którym zawodnik ten trenuje już od przeszło 23 lat, a pod jego skrzydłami sięgał między innymi po mistrzostwo europy oraz świata w Karate Tradycyjnym, a także mistrzostwo europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

W drugim odcinku zaglądamy do Łódzkiego klubu Shark Top Team, gdzie Damian Stasiak ma okazje sparować z takimi zawodnikami, jak chociażby znani z KSW Marcin Wrzosek, Dawid Gralka czy Kamil Szymuszowski. Damian opowiada również o tym, jak kontrakt z UFC zmienił jego życie, i z jakimi konsekwencjami się to wiązało, a także o rozważaniu zakończenia kariery po ostatniej porażce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.