Marian Ziółkowski krótko wypowiedział się na temat kontuzji, której doznał w walce z Wilsonem Varelą na KSW 93 w Paryżu w ten weekend. Ziółkowski podczas pojedynku poczuł kiedy doszło do urazu.

Marian Ziółkowski wrócił do klatki największej polskiej organizacji MMA po niemalże 2-letniej przerwie. Były mistrz kategorii lekkiej KSW zmierzył się z Wilsonem Varelą na KSW 93 w Paryżu w ten weekend. Golden Boy dobrze radził sobie w pojedynku, ale w drugiej rundzie doznał kontuzji barku i nie był w stanie kontynuować walki. Zaraz po starciu w pokoju medycznym krótko wypowiedział się na temat samego zdarzenia oraz porozmawiał z jednym z właścicieli KSW, Martinem Lewandowskim.

Ziółkowski (25-9-1, 1 NC MMA) do klatki miał wrócić w czerwcu tamtego roku, ale podczas rozgrzewki przed walką z Salahdine Parnasse doznał kontuzji i nie wyszedł do pojedynku. Przed starciem z Varelą, wygrał cztery walki z rzędu. W swojej karierze wygrywał z m.in. Sebastianem Rajewskim, Borysem Mańkowskim czy Romanem Szymańskim. 19 z 25 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Nie wiadomo ile czasu będzie teraz potrzebował żeby wrócić do pełni zdrowia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Middleweight

1,625 komentarzy 4,038 polubień