Jedna z największych gwiazd UFC, Sean O’Malley, podpisał nowy kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. „Sugar” jest bardzo zadowolony z nowej umowy z organizacją prowadzoną przez Danę White’a.

Pretendent w kategorii koguciej UFC, który na swoim koncie ma wygraną z m.in. Petrem Yanem, nie tak dawno podpisał nowy kontrakt z organizacją, co potwierdził jej prezydent, Dana White. O’Malley w swoim podcaście wypowiedział się na temat nowej umowy, która opiewa na 8 walk.

Dostałem bardzo łaskawy kontrakt z UFC, z którego jestem dumny. Dostałem kwotę, z której jestem szczęśliwy. Naprawdę nie sądzę, że jakikolwiek menadżer załatwiłby mi takie wypłaty jakie sam sobie zapewniłem. To pomaga także w budowaniu relacji z UFC. Czuję, że zasłużyłem na ten kontrakt. Naprawdę zasłużyłem na kwoty, którą będę dostawał za walki.

28-latek oczywiście nie zdradził ile będzie zarabiał za walkę w UFC, ale sądząc po jego popularności oraz wynikach sportowych, na pewno będzie dobrze opłacany przez organizację prowadzoną przez Danę White’a. O’Malley (16-1, 1 NC MMA) ostatnią wygraną w oktagonie zdobył w pojedynku z wcześniej wspomnianym byłym mistrzem kategorii koguciej, Yanem, na UFC 280 w październiku tamtego roku. Mówi się, że jego następny pojedynek może być o pas mistrzowski, który obecnie jest w posiadaniu Aljamaina Sterlinga, ale ten najpierw zmierzy się z Henrym Cejudo w maju tego roku. Jedyną przegraną w karierze O’Malleya zadał mu inny czołowy koguci, Marlon Vera. Obecnie „Sugar” to numer 1. rankingu kategorii koguciej UFC. 12 z 16 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,829 komentarzy 127,435 polubień

Jak zobaczyli chłopa za babe przebranego to aż im się go szkoda zrobiło

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of jut
jut

Sum

5,493 komentarzy 35,598 polubień

Jak zobaczyli chłopa za babe przebranego to aż im się wspomnienia z Tajlandi przypomniały

:tiphatb:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,325 komentarzy 24,381 polubień

widać że szon wzoruje się na armanim

Odpowiedz 2 polubień

G
Grani

Oplot Challenge
Light Heavyweight

157 komentarzy 142 polubień
Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,634 komentarzy 12,282 polubień

Ciekawa sprawa, że radzi sobie bez menadżera.
Karierę zawszę uważałem, że prowadzi wzorowo.
Mógłby być naprawdę wielką gwiazdą gdyby tylko nie był taki nijaki na mikrofonie.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Featherweight

8,879 komentarzy 45,006 polubień

Mógłby być naprawdę wielką gwiazdą gdyby tylko nie był taki nijaki na mikrofonie.

On mi wygląda na takiego, który na mikrofonie jest bardzo dobry ::clintdis::

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,829 komentarzy 127,435 polubień

On mi wygląda na takiego, który na mikrofonie jest bardzo dobry ::clintdis::

Średniak, ciagle gada o Conorze więc pewnie ogląda konfy z wcześniejszych walk krula i próbuje naśladować ale tak nijako to wychodzi.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

Shark Fights
Lightweight

1,173 komentarzy 4,247 polubień

On mi wygląda na takiego, który na mikrofonie jest bardzo dobry ::clintdis::

Mam nadzieję że pomyśleliśmy o tym samym "mikrofonie" w kontekście dyskotekowego Szona:lol:

Odpowiedz 5 polubień

G
Guest

Kiedyś było więcej newsów o Szonie...

Odpowiedz polub

Avatar of messifc
messifc

PRIDE FC
Lightweight

6,431 komentarzy 13,146 polubień

Co by o nim złego nie mówić to miał przynajmniej jaja wyjaśnić Kadyrova.

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

Co by o nim złego nie mówić to miał przynajmniej jaja wyjaśnić Kadyrova.

No soirier nie miał bo ich nie ma

Odpowiedz polub

Avatar of messifc
messifc

PRIDE FC
Lightweight

6,431 komentarzy 13,146 polubień

No soirier nie miał bo ich nie ma

Pewnie dlatego, że zostawił je w twoim gardle.

Odpowiedz 5 polubień

G
Guest

Pewnie dlatego, że zostawił je w twoim gardle.

Zacząleś powtarzać teksty Amadeusza:penn:

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,327 komentarzy 16,874 polubień

Jak zwykle nic o Poirierze, a kundel McGregora i O'Malley'a coś już pierdzi. Jak tam śmieszny Ferrari, który miałby wygrywać z zawodnikami UFC a skończył go pięściarz, który musiał się ulać do walki bo normalnie jest dwa razy mniejszy...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,624 komentarzy 26,485 polubień

Jak zwykle nic o Poirierze, a kundel McGregora i O'Malley'a coś już pierdzi. Jak tam śmieszny Ferrari, który miałby wygrywać z zawodnikami UFC a skończył go pięściarz, który musiał się ulać do walki bo normalnie jest dwa razy mniejszy...

Ferrari? Jak dla mnie to co najwyżej Fiat Cinquecento :wink:

Odpowiedz 1 Like

P
PaoloCosta

Jungle Fight
Heavyweight

431 komentarzy 1,290 polubień

To po co się tym interesujecie ja pierdole jak dzieci ze szkoły specjalnej ejj ten ferrari to zjeb no debil w ogóle to całe famę MMA to gówno dla zajebow a kurwa oglądacie każda galę każda walkę wszystkie te ich wysrywy na YT...hatfu
Po chuj to oglądać
Edit: poza tym na te mądrości jest specjalne miejsce na forum więc spierdalajcie z tym do siebie i nie zasmiecajcie w miarę "normalnych" tematów....

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,327 komentarzy 16,874 polubień

To po co się tym interesujecie ja pierdole jak dzieci ze szkoły specjalnej ejj ten ferrari to zjeb no debil w ogóle to całe famę MMA to gówno dla zajebow a kurwa oglądacie każda galę każda walkę wszystkie te ich wysrywy na YT...hatfu
Po chuj to oglądać
Edit: poza tym na te mądrości jest specjalne miejsce na forum więc spierdalajcie z tym do siebie i nie zasmiecajcie w miarę "normalnych" tematów....

Nie wiem do kogo kierujesz ten komentarz. Ja mam wylane na przykład w te gale tylko wyśmiałem gościa, który na tym forum sieje idiotyzmy w stylu, że jakiś tam freak jest w stanie wygrywać z ludźmi z UFC.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,624 komentarzy 26,485 polubień

To po co się tym interesujecie ja pierdole jak dzieci ze szkoły specjalnej ejj ten ferrari to zjeb no debil w ogóle to całe famę MMA to gówno dla zajebow a kurwa oglądacie każda galę każda walkę wszystkie te ich wysrywy na YT...hatfu
Po chuj to oglądać
Edit: poza tym na te mądrości jest specjalne miejsce na forum więc spierdalajcie z tym do siebie i nie zasmiecajcie w miarę "normalnych" tematów....

Szczerze? Obejrzałem dwie gale FAME, dlatego że brat mnie namówił. Pomyślałem sobie - ok, zobaczę co to takiego. Akurat na jednej z tych gal był ten głupek Ferrari. Zdecydowałem, że więcej tego nie będę oglądał

Odpowiedz polub

click to expand...