Dwóch czołowych, niepokonanych zawodników kategorii piórkowej w Polsce chcą zmierzyć się w bezpośrednim starciu w klatce MMA. Dawid Śmiełowski (#4 w rankingu PL) na swoim profilu na Instagramie stwierdził, że chętnie zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem (#5 w rankingu PL) na gali Armia Fight Night. Mistrz organizacji w kategorii piórkowej jasno dał znać na swoim profilu na Twitterze, że również jest chętny na taki pojedynek.

Kaczmarczyk (5-0 MMA) w ostatniej walce zdobył mistrzowską szablę organizacji Armia Fight Night, kiedy to pokonał Adriana Kępę w trzeciej rundzie pojedynku przez poddanie. Zawodnik jest niepokonany w swojej karierze w MMA – wygrywał jedną walkę przez KO, jedną przez poddanie i trzy przez decyzje. Występował również w organizacji Babilon MMA.

Śmiełowski (7-0 MMA) tak jak jego potencjalny rywal też jest niepokonany w zawodowej karierze w MMA. W ostatnim pojedynku Dawid pokonał Huberta Sulewskiego przez TKO w 2. rundzie starcia na Babilon MMA 15. Wszystkie swoje walki zawodowe kończył on przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.