Według informacji, jaką podał dziennikarz ESPN, na gali UFC, która odbędzie się 27 marca, dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku w limicie kategorii półciężkiej pomiędzy Jimmym Crutem (MMA 12-1) Johnnym Walkerem (MMA 18-5).

24–letni Crute to wschodząca gwiazda tej dywizji. „The Brute” jest aktualnie po dwóch zwycięstwach z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany w październiku, kiedy to już w pierwszej rundzie rozprawił się z Modestasem Bukauskasem. Wcześniej pokonał przez poddanie naszego rodaka, Michała Oleksiejczuka. Australijczyk obecnie plasuje się na dwunastym miejscu w rankingu.

Zaś cieszący się ogromną popularnością wśród fanów Walker angaż w największej organizacji na świecie wywalczył w programie Dana White’s Contender Series w 2018 roku. Dotychczas pod jej szyldem stoczył sześć pojedynków. Do ostatniego starcia przystępował po dwóch porażkach z rzędu, aczkolwiek udało się mu przełamać tę niechlubną passę nokautując Ryana Spanna we wrześniu ubiegłego roku. Reprezentant SBG Ireland jest sklasyfikowany na dziewiątym miejscu we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Póki co, nieznana jest lokalizacja tego wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.