Stipe Miocić dołączył do grona zawodników, którzy chcą podyskutować z kontrowersyjnym Colbym Covingtonem. Były tymczasowy mistrz kategorii półśredniej dotychczas prowokował m.in. Jorge Masvidala, Kamaru Usmana czy Khabiba Nurmagomedova. Jak twierdzi Miocić, podczas UFC 241 Covington wyzywał żonę mistrza, co oczywiście mu się nie spodobało o czym dał znać w wywiadzie dla Talk Radio 77 WABC [za TheMacLife.com].

Jestem nieco zły na dzieciaka. Gadał głupoty do mojej żony po mojej walce na UFC 241. Muszę z nim o tym porozmawiać. Nie chcę nic zaczynać, po prostu chcę uciąć sobie z nim normalną konwersację. Nie pójdę tam i nie oderwę mu głowy. Po prostu z nim porozmawiam, jak normalny człowiek.

Moja żona szła do klatki, a on coś do niej mówił. Mój menadżer jest jaki jest więc powiedział mu żeby zamknął mordę. Do dzisiaj nie wyznał mi co gadał więc muszę się tego dowiedzieć sam. Jestem w tym dobry, jak FBI. Dowiem się co mówił i porozmawiam z nim o tym.

Jestem normalnym gościem. Nie będę robił scen, podejdę do niego i podyskutujemy o tym. To wszystko. Nie urwę mu głowy. Zapytam tylko jaki ma problem. Nie jestem na niego zły, chcę tylko rozmowy.

W przeszłości Covington miał już problem z jednym z zawodników kategorii ciężkiej, Fabricio Werdumem. Ten podczas spotkania zawodników rzucił w Colby’ego bumerangiem, co do dzisiaj jest wypominane przez fanów MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.