Jak poinformował wczoraj Ariel Helwani, UFC planuje pojedynek aktualnego mistrza wagi ciężkiej – Daniela Cormiera, z powracającym do octagonu Brockiem Lesnarem. Stawką starcia ma być tytuł mistrzowski kategorii ciężkiej. Jak na razie nie zarezerwowano jeszcze żadnej hali na to potencjalne wydarzenie, jednakże według dziennikarza ESPN wydarzenie planowane jest na sierpień. Wygląda więc na to, że zapowiadany od UFC 228 pojedynek w końcu dojdzie do skutku.

Daniel Cormier (MMA 22-1, 1 NC) wyzwał do walki Lesnara po zwycięskim pojedynku ze Stipe Miocicem o tytuł HW. Będący na hali Brock wkroczył wówczas do octagonu i po krótkiej wymianie słownej oraz przepychance, starcie wydawało się być zabukowane. Niemniej do tej pory nie udało się uzyskać podpisu od gwiazdy WWE, przez co potencjalna batalia wisi nad dywizją ciężką niczym miecz Demoklesa. Mimo iż ów pojedynek byłby hitem i dobrym interesem dla walczących (oraz oczywiście dla samego UFC), jest on krytykowany zarówno przez wielu fanów jak i pozostałych zawodników dywizji ciężkiej, zwłaszcza przez byłego mistrza.

Lesnar (MMA 5-3, 1 NC) nie walczył w MMA od jubileuszowego UFC 200, na którym zmierzył się z Markiem Huntem. Mimo iż w octagonie były mistrz okazał się lepszy, starcie zostało ogłoszone jako nierozstrzygnięte po tym, jak w organizmie Brocka wykryto niedozwolone substancje.

93 KOMENTARZE

 1. Będę to oglądał tylko dlatego, że jak będzie zonk i Brock jakimś cudem wygra, to nie wydaruje sobie, że tego nie widziałem.

 2. WAR @PeSTAo   tzn. LESNAR !!

  Ale z dupy zestawienie :waldeklaugh:

  Brock będzie miał 50lat i nadal nie będzie lepszej białej świnki skarbonki?

 3. O pas ale wwf..

  dlaczego steryd dostaje od razu walkę o pas ufc?

  Ja nie chce tego oglądać..

   (ale i tak bede oglądał jak do tego dojdzie)

 4. I Zajebiscie niech DC zgranie Łatwe pieniądze i odjedzie na luzie w wyjebanej bluzie

  Standardowo ktoś się dojebie że JJ jeszcze. To  Od razu pisze chuj mu na kurwe niech spada.

 5. Będę to oglądał tylko dlatego, że jak będzie zonk i Brock jakimś cudem wygra, to nie wydaruje sobie, że tego nie widziałem.

  Taka możliwość jest niemożliwa.

  Swoją drogą ciekawe jakie kursy będą ? 1.01 ?

 6. Nie wiem czemu takie narzekanie. Ja tam zobaczę bardzo chętnie jak taki mały DC radzi sobie na tle ogromnego Lesnara.

 7. Lesnar wygra z Rollinsem na Wrestlemanii i wyzwie Cormiera na walke na zasadach wrestlingu. DC wejdzie do ringu, powie  kilka slow cos stylu "strowman pis of sziet, reigns pis of sziet, rollins pis of sziet" i wyjdzie w glorii

 8. Daniel Cormier (MMA 22-1, 1 NC) wyzwał do walki Lesnara po zwycięskim pojedynku ze Stipe Miocicem o tytuł HW. Będący na hali Brock wkroczył wówczas do octagonu i po krótkiej wymianie słownej oraz przepychance, starcie wydawało się być zabukowane.

  Brakuje tylko Rondy wyskakującej z pączka i napierdalanki krzesłami.

 9. Ale z dupy zestawienie :waldeklaugh:

  Brock będzie miał 50lat i nadal nie będzie lepszej białej świnki skarbonki?

  Nie :crazy::friends:

 10. Najgorsze, ze Grubasek podejdzie do tego śmiertelnie poważnie i odrazu obali wieprza żeby zrobić  gnp i szybkie poddanie sędziego

 11. Najgorsze, ze Grubasek podejdzie do tego śmiertelnie poważnie i odrazu obali wieprza żeby zrobić  gnp i szybkie poddanie sędziego

  A jak ma do tego podejść :crazy:?

 12. A co na to USADA? Będą jakieś testy przed walką czy to tylko takie pierdolenie dla pierdolenia?

  nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że u lesnara może występować efekt pulsacyjny po dyskwalifikacji z 2016.

 13. A co na to USADA? Będą jakieś testy przed walką czy to tylko takie pierdolenie dla pierdolenia?

  Będą.

  USADA będzie zdawać chemię u Brocka :beczka:

 14. Będą.

  USADA będzie zdawać chemię u Brocka :beczka:

  Brock został już raz złapany, więc teraz na spokojnie może mu zacząć pulsować:)

 15. Niech sobie DC zarobi jeszcze i koniec kariery

  O nie nie,ktoś taki jak DC-olimpijczyk,podwójny mistrz,wielki sportowiec oddany rodzinie i przyjaciołom- zasługuje żeby przed końcem kariery zarobić coś naprawde extra np.kolejny wpierdol od przećpanego alkoholika i kurwiarza:jjsmile:

 16. Błagam tylko nie to :childcry::childcry:::clintdis::::clintdis:::brianvomit::brianvomit::scary::scary::jimcarreyvomit::jimcarreyvomit::jimcarreyvomit::Tęcza::Tęcza::rainbowvomit::rainbowvomit:

 17. Tak jak Kawul wyszukuje pereł dostosowując freakfighty do poziomu umysłowego polskiego cebulactwa tak samo robi Dana.Brock dla amerykanskich hamburgerow jest niczym Spartakus w starozytnym rzymie wiec będzie dobra sprzedaż.

 18. Czyli Brock miał rację mówiąc, że cała ta dywizja jest gówno warta skoro ktoś taki jak on dostanie TS, a wcześniej był Lewis.

 19. O nie nie,ktoś taki jak DC-olimpijczyk,podwójny mistrz,wielki sportowiec oddany rodzinie i przyjaciołom- zasługuje żeby przed końcem kariery zarobić coś naprawde extra np.kolejny wpierdol od przećpanego alkoholika i kurwiarza:jjsmile:

  Święte słowa kolego @ODYNIEC :applause:razz:odpisuje się pod tym rękami i nogami i myślę,ze nie tylko ja.Piona!

 20. Święte słowa kolego @ODYNIEC :applause:razz:odpisuje się pod tym rękami i nogami i myślę,ze nie tylko ja.Piona!

  Pijesz do lustra właśnie czy jak ?

 21. Pijesz do lustra właśnie czy jak ?

  Nie mam  lustra a alkoholu nie pije od malenkośći,poprostu zapomniałem się przelogowac:arielcry:

 22. Nie mam  lustra a alkoholu nie pije od malenkośći

  Winszuje,musisz być naprawdę wartościowym i wspaniałym człowiekiem.Gratuluje.

  poprostu zapomniałem się przelogowac:arielcry:

  zwykły błąd ludzki,każdemu może się zdarzyć

 23. Winszuje,musisz być naprawdę wartościowym i wspaniałym człowiekiem.Gratuluje.

  zwykły błąd ludzki,każdemu może się zdarzyć

  Dawaj sobie lajki chociaz:wink:

 24. Taka możliwość jest niemożliwa.

  Swoją drogą ciekawe jakie kursy będą ? 1.01 ?

  1,40 Cormier.

  To jest powod dla ktorego chce tej walki.

 25. A jak ma do tego podejść :crazy:?

  Noo wiesz tak żeby trochę show zrobić, ponapierdalać się w stójce, pobronić obaleń

  :robbie:

 26. Ostatnia wygrana 9 lat temu, powrót po 3 latach po wpadce dopingowej, walka o pas…  :beczka::beczka::beczka::beczka::beczka:

 27. Ostatnia wygrana 9 lat temu, powrót po 3 latach po wpadce dopingowej, walka o pas…  :beczka::beczka::beczka::beczka::beczka:

  Real world HW MMA champion, a nie jakieś podrabiane no-nejmy :cmgkeepgoing:

 28. Jeżeli to będzie o pas to koniec świata, trza zbojkotować!!!!!

  Nie mogą zrobić z tego super fightu? Nie byłoby chociaż takiego kwasu, jasny gwint:wall:

 29. A idź pan w chuj z taką walką, nic tylko, żeby januszy ściągnąć do UFC. Przez takie zestawienia to już nie ma co się dziwić, dlaczego w Pl robią freak fighty.

 30. Ostatnia wygrana 9 lat temu, powrót po 3 latach po wpadce dopingowej, walka o pas…  :beczka::beczka::beczka::beczka::beczka:

  Ktoś tu chyba nie śledzi innych organizacji, Brock jest obecnie mistrzem WWE i z powodzeniem wygrywa z najlepszymi na świecie.

 31. Mógłbyś rozwinąć?

  Lesnar jest dzikiem, ma tez zaplecze zapasnicze wiec Cormier moze miec problemy ze sprowadzeniem go do parteru. Nie zdziwie sie jak to Lesnar obali Cormiera i go zmłuci w parterze. Styles make fights jak to mowia 🙂

 32. Lesnar jest dzikiem, ma tez zaplecze zapasnicze wiec Cormier moze miec problemy ze sprowadzeniem go do parteru. Nie zdziwie sie jak to Lesnar obali Cormiera i go zmłuci w parterze. Styles make fights jak to mowia 🙂

  Lesnar ma 41 lat i swój prime dawno za sobą. Będzie miał przewagę fizyczną nad DC, ale ten też ma swoje zapasy, więc skontrolować go, a tym bardziej ubić w parterze będzie bardzo ciężko. Dochodzi jeszcze kondycja. Lesnar w walce z Huntem w 2 rundzie ciężko dyszał, Cormierowi zaś niewiele można zarzucić w tej kwestii. IMO szanse Lesnara ograniczają się do jakiegoś szczęśliwego luja.

 33. Lesnar ma 41 lat i swój prime dawno za sobą. Będzie miał przewagę fizyczną nad DC, ale ten też ma swoje zapasy, więc skontrolować go, a tym bardziej ubić w parterze będzie bardzo ciężko. Dochodzi jeszcze kondycja. Lesnar w walce z Huntem w 2 rundzie ciężko dyszał, Cormierowi zaś niewiele można zarzucić w tej kwestii. IMO szanse Lesnara ograniczają się do jakiegoś szczęśliwego luja.

  A DC to młodziutki? DC coś dziwnie sie ostatnio zachowuje, na ostatniej gali chyba był pod wpływem jak komentował…

 34. A DC to młodziutki? DC coś dziwnie sie ostatnio zachowuje, na ostatniej gali chyba był pod wpływem jak komentował…

  Nie jest młodziutki, lepszy już nie będzie, ale wciąż trzyma formę. W końcu to aktualny mistrz i aktywny zawodnik, w przeciwieństwie do Lesnara.

 35. Lesnar nie potrafi przyjąć ciosu,gubi się i chowa, panika w oczach. Z Huntem wygrał cudem, bo ten nie trafił go żadnym lujem

 36. Lesnar nie potrafi przyjąć ciosu,gubi się i chowa, panika w oczach. Z Huntem wygrał cudem, bo ten nie trafił go żadnym lujem

  Wycierał nim matę przez 3 rundy, w chuj cudem wygrał :damjan:

 37. Wycierał nim matę przez 3 rundy, w chuj cudem wygrał :damjan:

  No ok, popłynąłem z tym, chodziło ze wystarczy luja jebnac jednego żeby ustawić sobie go

 38. Lesnar nie potrafi przyjąć ciosu,gubi się i chowa, panika w oczach. Z Huntem wygrał cudem, bo ten nie trafił go żadnym lujem

  To zobacz co przyjął z Carvinem. Od Hunta też wyłapał trochę.

 39. Ostatnia wygrana 9 lat temu, powrót po 3 latach po wpadce dopingowej, walka o pas…  :beczka::beczka::beczka::beczka::beczka:

  Isn't he fucking awesome?

 40. Chyba niektórzy tu zapomnieli że Daniel Cormier to mistrz olimpijski w zapasach a do tego jest w chuj dobry w stójce,a Lensnar jest gościem który został mistrzem tylko dla tego że waga ciężka UFC w tamtych czasach była mega gówniana.Gdyby zaczynał dzisiaj to obskoczyłby wpierdol od każdego z czołówki.

 41. Chyba niektórzy tu zapomnieli że Daniel Cormier to mistrz olimpijski w zapasach a do tego jest w chuj dobry w stójce,a Lensnar jest gościem który został mistrzem tylko dla tego że waga ciężka UFC w tamtych czasach była mega gówniana.Gdyby zaczynał dzisiaj to obskoczyłby wpierdol od każdego z czołówki.

  Cormier nie jest olimpijskim mistrzem. Brock to przechuj zapaśniczy z D1 do tego cholernie silny. Brock na dzień dzisiejszy robi takiego Lewisa z palcem :gdzie: który jest #5. Lesnar z UFC 100 to przechuj. To tylko świadczy jakim był gościem gdy jako pro-wrestler przyszedł i zdobył pas broniąc go 2 razy bo Couture, prime Mir czy Carvin to nie byli leszcze.

 42. Lesnar jest dzikiem, ma tez zaplecze zapasnicze wiec Cormier moze miec problemy ze sprowadzeniem go do parteru. Nie zdziwie sie jak to Lesnar obali Cormiera i go zmłuci w parterze. Styles make fights jak to mowia 🙂

  Chłopie obejrzyj sobie walkę DC vs Barnett. A chyba nie muszę mówić, że Josh to w chuj lepszy zapaśnik niż Lesnar.

 43. Ale bym chciał, żeby Lesnar wygrał 😀 były by jaja i potem LET THE WORLD BURN!!

  A czemu nie, skoro UFC chce zorganizowac sobie ten cyrk, niech Lesnar wygra.

  UFC traci kontakt z bazą powoli, powolutku, nawet jak Brock wracał na UFC 200, to nie dali mu walki o pas.

 44. Chłopie obejrzyj sobie walkę DC vs Barnett. A chyba nie muszę mówić, że Josh to w chuj lepszy zapaśnik niż Lesnar.

  chłopie ogladałem ta walke na zywo

 45. waga ciężka UFC w tamtych czasach była mega gówniana

  Teraz jest w chuj zajebista i dlatego znów walczy o pas :lesnarhappy:

 46. I ten szał @PeSTAo w HP:antonio:

  Moj jak mój. Ale te wojny czy DC się należy rewanż, czy też słusznie go ustawili w kolejce za JBJ i Stipe.

   

  I ból dupy na chuj DC to zrobił. Ale by zjebał swoje dziedzictwo jakby przejebał.

  Jeszcze Brock rekord obron HW i jaja jak berety.

   :antonio::antonio::antonio:

 47. A mi sie wydaje ze Lesnar moze wszystkich zaskoczyc

   Nie no, nie przesadzajmy. Wiem ze Lesnar pokonal Undertakera, jednak DC to zupelnie inny kaliber.

 48. Teraz jest w chuj zajebista i dlatego znów walczy o pas :lesnarhappy:

  Walczy o pas bo to się sprzeda,na tej samej zasadzie o pas mógłby walczyć Chuck Norris czy Elton John,bo chyba nie uważasz że Lensnar sportowo zasłużył na walkę o pas :joanawhat:.

  Według mnie jest to już po prostu niesmaczne i tyle,ale żeby tyle osób interesujących się MMA pochwaliło wybór Broka w walce o pas red card.

 49. chyba nie uważasz że Lensnar sportowo zasłużył na walkę o pas :joanawhat:.

  Wedle poprzedniego posta

  Ale z dupy zestawienie :waldeklaugh:

  Walczy o pas bo to się sprzeda,na tej samej zasadzie o pas mógłby walczyć Chuck Norris czy Elton John,

  Do tego właśnie pieję. Że co do czego chuj nie sport brzydko mówiąc. Plus drabinki gówno warte. Ale twardo hipokryzja, ze liczy się sport nie hajsy. Plus HW jest chujowa w mma i tyle. Duzi sprawni i zaradni goście idą gdzie indziej :matt:

  Niby wielka maszyna promocyjna, a maja raczej duży problem wykreować medialną gwiazdę. Tyle lat i ciągle jak trwoga to do Brocka

  Będą w dupie to ściągną np. Rocka. A jak przejebie to dlatego, ze świeżo ratował świat w FF czy tam Hobs &Shaw i poprostu był zmęczony :beczka:

  Według mnie jest to już po prostu niesmaczne i tyle,ale żeby tyle osób interesujących się MMA pochwaliło wybór Broka w walce o pas red card.

  Wiadomo,  ze zgoda :goddamnright:

  Teraz mówią: "niech sobie DC zarobi", a jak przegra to :triggered:

 50. Czytam sobie niektóre komentarze i chyba niektórzy żyją w alternatywnym świecie..

  Porownywanie freak fightów z KSW do walki DC vs Lesnar………  Chyb już niektórym się mózg zlasował do końca…

 51. Czytam sobie niektóre komentarze i chyba niektórzy żyją w alternatywnym świecie..

  Porownywanie freak fightów z KSW do walki DC vs Lesnar………  Chyb już niektórym się mózg zlasował do końca…

  Dokładnie, Lesnar nie jest jakimś leszczem jak te wszystkie friki. Był mistrzem, a nawet dwa razy obronił pas. Jakby nie patrzeć przegrane ma z najlepszymi.

  Zdobywał mistrzostwa NCAA i jest niebieskim pasem BJJ. To nie jest mało.

 52. Czytam sobie niektóre komentarze i chyba niektórzy żyją w alternatywnym świecie..

  Porownywanie freak fightów z KSW do walki DC vs Lesnar………  Chyb już niektórym się mózg zlasował do końca…

  Masz rację nawet w KSW nie dostaje  się TSa po 2 porażkach pod żąd i wpadce dopingowej :usunto:

 53. Chłopie obejrzyj sobie walkę DC vs Barnett. A chyba nie muszę mówić, że Josh to w chuj lepszy zapaśnik niż Lesnar.

  Josh w chuj lepszym zapaśnikiem niż Lesnar? Na jakiej podstawie tak uważasz?

 54. Josh w chuj lepszym zapaśnikiem niż Lesnar? Na jakiej podstawie tak uważasz?

  Wiecej wpadek :lesnarhappy:

 55. Ale bym kwiknął gdyby DC to przejebal.

  Nie pasuje mi do niego łatka goscia, ktoremu zalezy tylko na pieniadzach, wiec na pewno depresja byłaby grana. Ale jest ryzyko, jest zabawa!

 56. A chyba nie muszę mówić, że Josh to w chuj lepszy zapaśnik niż Lesnar.

  :korwinwhat:

  Lesnar won the 2000 National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division I heavyweight wrestling championship his senior year after being the runner-up to Stephen Neal the year prior. He finished his amateur career as a two-time NJCAA All-American, the 1998 NJCAA Heavyweight Champion, two-time NCAA All-American, two-time Big Ten Conference Champion and the 2000 NCAA Heavyweight Champion, with a record of 106–5 overall in four years of college.

 57. Josh w chuj lepszym zapaśnikiem niż Lesnar? Na jakiej podstawie tak uważasz?

  :korwinwhat:

  Lesnar won the 2000 National Collegiate Athletic Association (NCAA) Division I heavyweight wrestling championship his senior year after being the runner-up to Stephen Neal the year prior. He finished his amateur career as a two-time NJCAA All-American, the 1998 NJCAA Heavyweight Champion, two-time NCAA All-American, two-time Big Ten Conference Champion and the 2000 NCAA Heavyweight Champion, with a record of 106–5 overall in four years of college.

  Rzeczywiście panowie mój błąd, coś mi się pomieszało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.