Do niedawna nikt nie wiedział jaka przyszłość czeka Conora McGregora w sportach walki. Irlandczyk po ostatnim pojedynku z Donaldem Cerrone na UFC 246 uznał, że organizacja UFC nie ma dla niego odpowiednich ofert. W związku z tym postanowił po raz kolejny przejść na emeryturę, ale właśnie oznajmił, że wraca do gry za pomocą Twittera.

Cześć Dustin! Zaakceptowałem ofertę od UFC na walkę z tobą. Powiedziałem im, że musi się to wydarzyć w 2020 roku. Jestem gotowy na 21 listopada, grudzień także wchodzi w grę przykładowo – 12 lub 19. Co więcej, nadal chcę przekazać 500 tysięcy dolarów na twoją fundację.

Udało nam się dopiąć starcie! Te pieniądze pomogą nam otworzyć akademię boksu/MMA, gdzie dorastałem razem z Danielem Cormierem.

Bój w wadze lekkiej UFC potwierdził także dziennikarz ESPN – Ariel Helwani według swoich źródeł.

Conor zaakceptował walkę z Dustinem Poirierem. UFC zaoferowało mu występ 23 stycznia 2021 roku, ale McGregor naciskał na to, aby dopiąć galę przed końcem tego roku, ponieważ nie chce czekać. Zaproponował występ 21 listopada, bądź 12 grudnia. Czeka na odpowiedź ze strony UFC, oczywiście nadal chce przekazać pokaźną sumę na fundację Amerykanina.

 

W ostatnich tygodniach Conor podkreślał, że chciałby zmierzyć się z Dustinem Poirierem w walce rewanżowej. Padło nawet stwierdzenie, że mieliby zorganizować pojedynek bokserski w Irlandii. Zyski z wydarzenia zawodnicy przekazaliby na cele charytatywne. Tak czy inaczej, organizacja UFC od razu wyszła z propozycją organizacji takiego starcia tyle że w MMA. Mówił o tym sam Dana White w wywiadzie dla Barstool Sports.

Conor wyzwał na pojedynek Poiriera w Dublinie, a zyski mieliby przekazać na cele charytatywne. Zaoferowaliśmy im więc walkę. Zaoferowaliśmy Dustinowi i Conorowi pojedynek i czekamy na ich odpowiedź.

Przypomnijmy, że Dustin już kilka dni temu zaakceptował wyzwanie. Zatem jego dzisiejszy wpis w mediach społecznościowych – ”Hej Conor, co słychać?” był najprawdopodobniej zaczepką, aby Irlandczyk pochwalił się powrotem do oktagonu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.