Wygląda na to, że w momencie odejścia na sportową emeryturę Khabiba Nurmagomedova, jego największy rywal postanowił z szacunkiem podejść do mistrza. Conor McGregor na swoim profilu na Twitterze zareagował na decyzję jednego z najlepszych zawodników w historii MMA chwaląc jego występ.

Dobry występ, Khabib.

Będę kontynuował.

Szacunek i kondolencje z powodu twojego ojca. Dla ciebie i twojej rodziny.

Pozdrawiamy, McGregor.

Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą w przeszłości na UFC 229. Wtedy to Khabib poddał McGregora w 4. rundzie pojedynku. Przed walką zawodnicy wdawali się w liczne dyskusje, po których jasno było widać, że nie darzą się sympatią. Po przegranej walce McGregor cały czas liczył na rewanż z Rosjaninem. Irlandczyk wierzy, że wygrałby drugie starcie z Nurmagomedovem. Warto wspomnieć, że jako jedyny oficjalnie zwyciężył rundę w pojedynku z Khabibem.

Teraz Conor ma zmierzyć się z Dustinem Poirierem w styczniu przyszłego roku. Starcie nie zostało jeszcze potwierdzone oficjalnie przez UFC. Poirier to były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej, który także przegrał z Nurmagomedovem. Na UFC 242 „Diamond” został uduszony przez niekwestionowanego mistrza dywizji do 70 kilogramów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.