Khabib Nurmagomedov jest pewny siebie przed pojedynkiem z Justinem Gaethje. Rosjanin wróci do oktagonu na UFC 255 w październiku tego roku, aby zunifikować pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Popularny komentator Joe Rogan za pomocą mediów społecznościowych opublikował trening Justina Gaethje i pochwalił jego dobrą formę. Na wpis momentalnie zareagował Rosjanin, ostrzegając swojego przeciwnika o zbliżającym się niebezpieczeństwie.

Justin to bardzo miły gość i dobry przeciwnik, ale kiedy oktagon się zamknie, musi być gotowy nie tylko na starcie bokserskie. Nie jestem Dustinem Poirierem czy Tonym Fergusonem. Zabiorę go na najgłębszy ocean i utopię.

Kto by przypuszczał, że na ten komentarz odpowie gadatliwy Irlandczyk — Conor McGregor. Były mistrz jak widać, nie lubi stylu Nurmagomedova, który jest mocnym zapaśnikiem i w każdej walce dąży do obaleń. Cóż, trudno się dziwić — McGregor przegrał z Dagestańczykiem głównie przez ogromne luki w zapasach.

To znaczy — będę biegał po klatce z pełnymi gaciami. W ciągu pierwszych 10 sekund zanurkuję w jego nogi, aby poczuć woń jego suspensorium.

Ostatni raz McGregor w oktagonie UFC wystąpił podczas UFC 246, kiedy to w styczniu tego roku pokonał weterana organizacji — Donalda Cerrone. Na początku roku zawodnik zapowiadał bardzo dużą aktywność w oktagonie, lecz światowa pandemia pokrzyżowała jego plany. Conor przebywał nie tak dawno na wakacjach z rodziną. Jego dalsze sportowe plany są nadal nieznane, aczkolwiek Dana White mówił, że Conor nie zawalczy w 2020 roku.

18 KOMENTARZE

 1. A nie po prostu suspensora? Ewentualnie ochraniacza na wora? Nigdy nikt nigdzie nie mówił suspensorium

 2. Sklej już wary ruda pindo. Chyba ta druga runda walki z Khabibem zostawiła trwałe uszkodzenie w łbie tego debila.

  Uuu gruby pocisk. Dobrze, że do zagranicznego zawodnika bo jakbyś tak pociągnął kogoś z KSW albo Kotki to byłby ban…

 3. Czemu nie pozwalacie Krulowi się wypowiedzieć?

  Khabib przegrywa z nim 9 walk na 10 i dobrze sobie z tego zdaje sprawę, dlatego ucieka przed Rudym i wybiera łatwe walki, jak Gejczi, którego zapasów nikt jeszcze nie widział, czy emerytowany GPS w ciąży.

  Oczywiście wiadomo, że Krul musiałby być trzeźwy. :mamed:

 4. Czemu nie pozwalacie Krulowi się wypowiedzieć?

  Khabib przegrywa z nim 9 walk na 10 i dobrze sobie z tego zdaje sprawę, dlatego ucieka przed Rudym i wybiera łatwe walki, jak Gejczi, którego zapasów nikt jeszcze nie widział, czy emerytowany GPS w ciąży.

  Oczywiście wiadomo, że Krul musiałby być trzeźwy. :mamed:

  O Najmanie zapomniałeś…

 5. Jak trzeba mieć najebane w głowie żeby myśleć ze rudy ma jakiekolwiek podejście do khabiba? Od jego berbeluchy już dziury  we łbie? Zapomnieliście jak walka wyglądała?

 6. Najwyraźniej mam najebane w głowie bo uważam że jak najbardziej ma podejście do Khabiba i to większe od wielu innych zawodników. Ja sądzę że to podejście na zasadzie "kebab jest niepokonany" jest błędne. A schodzenie do parteru można wyleczyć np kolanem. W drugiej walce Conor byłby lepiej przygotowany. A szanse są zawsze bo to nie są amatorzy. Tak czy inaczej chętnie zobaczę jakąś jego walkę w odróżnieniu od macania się kebaba.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.