Khabib Nurmagomedov jest pewny siebie przed pojedynkiem z Justinem Gaethje. Rosjanin wróci do oktagonu na UFC 255 w październiku tego roku, aby zunifikować pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Popularny komentator Joe Rogan za pomocą mediów społecznościowych opublikował trening Justina Gaethje i pochwalił jego dobrą formę. Na wpis momentalnie zareagował Rosjanin, ostrzegając swojego przeciwnika o zbliżającym się niebezpieczeństwie.

Justin to bardzo miły gość i dobry przeciwnik, ale kiedy oktagon się zamknie, musi być gotowy nie tylko na starcie bokserskie. Nie jestem Dustinem Poirierem czy Tonym Fergusonem. Zabiorę go na najgłębszy ocean i utopię.

Kto by przypuszczał, że na ten komentarz odpowie gadatliwy Irlandczyk — Conor McGregor. Były mistrz jak widać, nie lubi stylu Nurmagomedova, który jest mocnym zapaśnikiem i w każdej walce dąży do obaleń. Cóż, trudno się dziwić — McGregor przegrał z Dagestańczykiem głównie przez ogromne luki w zapasach.

To znaczy — będę biegał po klatce z pełnymi gaciami. W ciągu pierwszych 10 sekund zanurkuję w jego nogi, aby poczuć woń jego suspensorium.

Ostatni raz McGregor w oktagonie UFC wystąpił podczas UFC 246, kiedy to w styczniu tego roku pokonał weterana organizacji — Donalda Cerrone. Na początku roku zawodnik zapowiadał bardzo dużą aktywność w oktagonie, lecz światowa pandemia pokrzyżowała jego plany. Conor przebywał nie tak dawno na wakacjach z rodziną. Jego dalsze sportowe plany są nadal nieznane, aczkolwiek Dana White mówił, że Conor nie zawalczy w 2020 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.