Conor McGregor dodaje Tony’ego Fergusona do listy potencjalnych rywali

0

Conor McGregor dodał kolejne nazwisko do swojej listy potencjalnych rywali i nie jest to byle kto. Irlandczyk w wywiadzie przed UFC 246 wyznał, że chciałby pojedynku z byłym tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej, Tonym Fergusonem.

Myślę, że bez względu na wynik walki Fergusona z Nurmagomedovem, w przyszłości zmierzę się zarówno z Tonym jak i z Khabibem. Chciałbym walki z Tonym Fergusonem. Mamy wspólną historię, prawda? Mieliśmy tego samego menadżera. Wyglądał ostatnio bardzo dobrze. Zrobiliśmy z niego jednego z najlepiej opłacanych zawodników, którzy nie byli mistrzem. Taka jest historia z Tonym. Chciałbym walki z nim w przyszłości.

Oczywiście, że nie zapominamy o rewanżu z Khabibem. To musi się wydarzyć. Chcę tej walki w Moskwie. Obaj panowie są moimi celami.

Chcę być aktywny. Chcę przewalczyć sporo rund w klatce. Nie będę się śpieszył. Wejdę do klatki i zacznę wywierać presję na Donaldzie, naprawdę go skrzywdzę. Jeśli wytrzyma 5 rund to będę szczęśliwy – chcę zdobywać doświadczenie.

Ferguson ma zaplanowaną walkę z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 249. W przeszłości obaj panowie byli zestawieni ze sobą już 4 razy, lecz pojedynek nigdy nie doszedł do skutku. Stawką kwietniowego starcia będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej, który należy do Rosjanina.

Conor McGregor zawalczy z Donaldem Cerrone na UFC 246. Walka Irlandczyka z „Kowbojem” odbędzie się w kategorii półśredniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.