Colby Covington nie odpuszcza nie tylko zawodnikom MMA, ale i celebrytom.

Były pretendent do tytułu kategorii półśredniej UFC w wywiadzie dla MMA Fighting odpowiedział na zaczepki ze strony rapera, 50 Centa, który krytykował zawodnika po jego przegranej z Kamaru Usmanem na UFC 245. Raper wyśmiewał zawodnika, który miał doznać złamania szczęki w walce z „The Nigerian Nightmare”. Covington wyzwał nawet go na pojedynek w boksie.

To niemożliwe żebym nie słyszał tego co gadają, bo wielu fanów podchodzi do mnie i pyta czy słyszałem komentarze po walce, nawet przyjaciele zwrócili mi uwagę na pier*olenie 50 Centa i Rosie O’Donnell. Widziałem te bzdury. Wyśmiałem je.

50 Cent? Ten gość został trafiony 8 razy i dlatego jest popularny, gada cały czas, że nie mogli go zabić 8 strzałami. Jeśli ja trafię go raz to nigdy już nie wstanie. Tylko jeden z nas miał założone druty na szczęce i to nie byłem ja. 50 Cent, mała dzi*ka. Chcę z nim walczyć. Myślę, że możemy zorganizować taki pojedynek w celach charytatywnych. Wyłożę 1 milion dolarów z własnej kieszeni i zyski przekażemy na naszą armię. Jest spłukaną dzi*ką więc prawdopodobnie nie ma takiej kasy, ale może iść do jakiegoś swojego pier*olonego sponsora i poprosić o wsparcie.

Chcę walczyć z nim z jedną ręką związaną za moimi plecami. Pozwolę mu wybrać rękę. Prawa czy lewa, którą tylko będzie chciał. 50, bądź pier*olonym mężczyzną. Chcesz gadać o mnie głupoty na Instagramie? Kogo kiedykolwiek pokonałeś oprócz bezbronnych partnerek w Hollywood? Z nikim kur*a nie wygrałeś skur*ysynie. Jestem prawdziwym, pier*olonym wojownikiem. Jestem kur*a najlepszym zawodnikiem na świecie.

Warto również wspomnieć o tym, że 50 Cent aktualnie współpracuje z Bellator MMA. Raper pojawia się na wydarzeniach organizacji, jest również sponsorem nagrody w turniejach organizacji.

Covington nie walczył w oktagonie od czasu przegranej z aktualnym mistrzem kategorii półśredniej.  Zawodnik nie stracił jednak nawet odrobiny pewności siebie. Do walki wyzywał go m.in. Michael Chiesa, lecz ten nie odpowiedział na jego prośbę.

https://www.instagram.com/p/B6MzR4qnscl/?utm_source=ig_embed

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.