Charlie Campbell po swojej wygranej na Noche UFC, zadrwił z byłego podwójnego mistrza UFC, a obecnie komentatora, Daniela Cormiera, naśladując gwiazdę wrestlingu oraz Hollywood, „The Rocka”.

Campbell w sierpniu 2022 roku dostał szansę na wejście do UFC na gali Dana White’s Contender Series, ale przegrał z Chrisem Duncanem przez nokaut w pierwszej rundzie. Później wygrał na gali CFFC 120 i dostał walkę na Noche UFC z Alexem Reyesem. Campbell wykorzystał swoją szansę i znokautował przeciwnika w pierwszej rundzie pojedynku. W rozmowie z Danielem Cormierem po walce, zapytał DC o swoje umiejętności bokserskie, a później zadrwił z Cormiera, co możecie zobaczyć poniżej:

Campbell (8-2 MMA) aż 6 z 8 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty. 28-latek w przeszłości występował w klatce wcześniej wspomnianej organizacji CFFC czy Bellator MMA. „The Cannibal” do swoich walk przygotowuje się w Longo-Weidman MMA. Dla Campbella, zwycięstwo na Noche UFC to udany debiut w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

30,410 komentarzy 50,354 polubień

Charlie Campbell po swojej wygranej na Noche UFC, zadrwił z byłego podwójnego mistrza UFC, a obecnie komentatora, Daniela Cormiera, naśladując gwiazdę wrestlingu oraz Hollywood, "The Rocka".

Campbell w sierpniu 2022 roku dostał szansę na wejście do UFC na gali Dana White's Contender Series, ale przegrał z Chrisem Duncanem przez nokaut w pierwszej rundzie. Później wygrał na gali CFFC 120 i dostał walkę na Noche UFC z Alexem Reyesem. Campbell wykorzystał swoją szansę i znokautował przeciwnika w pierwszej rundzie pojedynku. W rozmowie z Danielem Cormierem po walce, zapytał DC o swoje umiejętności bokserskie, a później zadrwił z Cormiera, co możecie zobaczyć poniżej:

Campbell (8-2 MMA) aż 6 z 8 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty. 28-latek w przeszłości występował w klatce wcześniej wspomnianej organizacji CFFC czy Bellator MMA. "The Cannibal" do swoich walk przygotowuje się w Longo-Weidman MMA. Dla Campbella, zwycięstwo na Noche UFC to udany debiut w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Odpowiedz polub

click to expand...