Charlie Campbell po swojej wygranej na Noche UFC, zadrwił z byłego podwójnego mistrza UFC, a obecnie komentatora, Daniela Cormiera, naśladując gwiazdę wrestlingu oraz Hollywood, „The Rocka”.

Campbell w sierpniu 2022 roku dostał szansę na wejście do UFC na gali Dana White’s Contender Series, ale przegrał z Chrisem Duncanem przez nokaut w pierwszej rundzie. Później wygrał na gali CFFC 120 i dostał walkę na Noche UFC z Alexem Reyesem. Campbell wykorzystał swoją szansę i znokautował przeciwnika w pierwszej rundzie pojedynku. W rozmowie z Danielem Cormierem po walce, zapytał DC o swoje umiejętności bokserskie, a później zadrwił z Cormiera, co możecie zobaczyć poniżej:

Campbell (8-2 MMA) aż 6 z 8 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty. 28-latek w przeszłości występował w klatce wcześniej wspomnianej organizacji CFFC czy Bellator MMA. „The Cannibal” do swoich walk przygotowuje się w Longo-Weidman MMA. Dla Campbella, zwycięstwo na Noche UFC to udany debiut w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,616 komentarzy 55,218 polubień

Charlie Campbell po swojej wygranej na Noche UFC, zadrwił z byłego podwójnego mistrza UFC, a obecnie komentatora, Daniela Cormiera, naśladując gwiazdę wrestlingu oraz Hollywood, "The Rocka".

Campbell w sierpniu 2022 roku dostał szansę na wejście do UFC na gali Dana White's Contender Series, ale przegrał z Chrisem Duncanem przez nokaut w pierwszej rundzie. Później wygrał na gali CFFC 120 i dostał walkę na Noche UFC z Alexem Reyesem. Campbell wykorzystał swoją szansę i znokautował przeciwnika w pierwszej rundzie pojedynku. W rozmowie z Danielem Cormierem po walce, zapytał DC o swoje umiejętności bokserskie, a później zadrwił z Cormiera, co możecie zobaczyć poniżej:

Campbell (8-2 MMA) aż 6 z 8 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty. 28-latek w przeszłości występował w klatce wcześniej wspomnianej organizacji CFFC czy Bellator MMA. "The Cannibal" do swoich walk przygotowuje się w Longo-Weidman MMA. Dla Campbella, zwycięstwo na Noche UFC to udany debiut w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Odpowiedz polub

click to expand...