Nowy pojedynek w ścisłej czołówce wagi ciężkiej UFC został dodany do karty walk na 26 czerwca. Ciryl Gane oraz Alexander Volkov stanął naprzeciw siebie w oktagonie.

Po zwycięstwie Ciryla Gane’a nad Jairzinho Rozenstruikiem największa organizacja MMA na świecie postanowiła zakontraktować pojedynek Franzuca z mocnym Rosjaninem. W ostatnim starciu Ciryl pokazał, że jest zawodnikiem kompletnym i potrafi wytrzymać mistrzowski dystans 5 rund. Zawodnik o przydomku ”Bon Gamin” w zawodowej karierze wygrywał 8 razy, wcześniej bił się na ringach Muay Thai i posiadał passę 7 zwycięstw. Obecnie Gane sklasyfikowany jest na 4 miejscu rankingu UFC.

Alexander Volkov po brutalnym nokaucie na Alisairze Overeemie i Walcie Harrisie czeka na swoją mistrzowską szansę. Rosjanina w drodze po pas zatrzymał wcześniej Derrick Lewis oraz Curtis Blaydes. Alexander cechuje się mocnym uderzeniem, jednak jest bardzo powściągliwy w atakach, woli nastawiać się na kontrę. W nadchodzącym starciu nie będzie on faworytem.

Aktualna karta walk wydarzenia:

265 lbs: Ciryl Gane vs Alexander Volkov
205 lbs: Maxim Grishin vs Ovince Saint Preux
185 lbs: Anthony Hernandez vs Punahele Soriano
125 lbs: Tim Elliott vs Su Mudaerji
170 lbs: Michel Prazeres vs Shavkat Rakhmonov
145 lbs: Justin Jaynes vs Charles Rosa
205 lbs: Ed Herman vs Danilo Marques

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

132 komentarzy 120 polubień

Nowy pojedynek w ścisłej czołówce wagi ciężkiej UFC został dodany do karty walk na 26 czerwca. Ciryl Gane oraz Alexander Volkov stanął naprzeciw siebie w oktagonie. Po zwycięstwie Ciryla Gane’a nad Jairzinho Rozenstruikiem największa organizacja MMA na świecie postanowiła zakontraktować pojedynek Franzuca z mocnym Rosjaninem. W ostatnim starciu Ciryl pokazał, że jest zawodnikiem kompletnym i […]

Odpowiedz polub

click to expand...