Doskonale znany polskiej publiczności Norman Parke (MMA 28-7-1) niedawno poinformował, że ma już zakontraktowany kolejny pojedynek, który odbędzie się w bieżącym roku. W piątek były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił wyjść z zaskakującą propozycją dla fanów. 34–latek oznajmił, że kto złoży mu najlepszą ofertę finansową, będzie mógł stanąć w jego narożniku podczas walki.

Popularny „Stormin” przystępując do ostatniego starcia, które miało miejsce na gali z numerem 53, nie zrobił wagi. Przegrał wówczas z Mateuszem Gamrotem przez TKO w trzeciej rundzie (przerwanie przez lekarza) i tym samym zakończyła się jego fantastyczna seria pięciu wygranych z rzędu.

Po tym incydencie, Irlandczyk z Północy zaczął na nowo rozważać zmianę dywizji. Wszystko wskazuje na to, że następny pojedynek stoczy już w limicie wagi półśredniej, o czym sam jakiś czas temu wspomniał.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie Parke po raz kolejny wejdzie do oktagonu. Nieznany jest również najbliższy oponent.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.