Doskonale znany polskiej publiczności Norman Parke (MMA 28-7-1) niedawno poinformował, że ma już zakontraktowany kolejny pojedynek, który odbędzie się w bieżącym roku. W piątek były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił wyjść z zaskakującą propozycją dla fanów. 34–latek oznajmił, że kto złoży mu najlepszą ofertę finansową, będzie mógł stanąć w jego narożniku podczas walki.

Popularny „Stormin” przystępując do ostatniego starcia, które miało miejsce na gali z numerem 53, nie zrobił wagi. Przegrał wówczas z Mateuszem Gamrotem przez TKO w trzeciej rundzie (przerwanie przez lekarza) i tym samym zakończyła się jego fantastyczna seria pięciu wygranych z rzędu.

Po tym incydencie, Irlandczyk z Północy zaczął na nowo rozważać zmianę dywizji. Wszystko wskazuje na to, że następny pojedynek stoczy już w limicie wagi półśredniej, o czym sam jakiś czas temu wspomniał.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie Parke po raz kolejny wejdzie do oktagonu. Nieznany jest również najbliższy oponent.

27 KOMENTARZE

 1. Reflektuję jeżeli będę mógł mu sprzedać parę korygujących liści na mordę w przerwie między rundami.

 2. Wygrać licytację i potem rzucić ręcznik, najlepiej jakby Norman jeszcze wygrywał :antonio:

  Bilman licytuj

 3. A jak to wpisac do CV ? Doswiadczenie na stanowisku project manager ?

  To tylko w przypadku jakby taką akcję zorganizował Łukasz J.

 4. Bardzo chetnie zlicytuje. Gdzie mozna skladac oferty? Zawsze chcialem byc w narozniku zawodnika tego kalibru. Do tej pory zdarzalo mi sie tylko na ALMMA albo zawodach BJJ (choc tu cuezko mowic o "narozniku" Na pewno fajne doswiadczenie.

 5. A czy to nie on przypadkiem kiedyś wystawiał na jakiejś aukcji swoje rękawice, a potem zwodząc typa kilka miesięcy ich ostatecznie nie wysłał?

 6. A czy to nie on przypadkiem kiedyś wystawiał na jakiejś aukcji swoje rękawice, a potem zwodząc typa kilka miesięcy ich ostatecznie nie wysłał?

  Nie wiem ile w tym było prawdy, ale faktycznie to z Normanem była ta afera

 7. A czy to nie on przypadkiem kiedyś wystawiał na jakiejś aukcji swoje rękawice, a potem zwodząc typa kilka miesięcy ich ostatecznie nie wysłał?

  Tak, a o co chodzi?

 8. A czy to nie on przypadkiem kiedyś wystawiał na jakiejś aukcji swoje rękawice, a potem zwodząc typa kilka miesięcy ich ostatecznie nie wysłał?

  Dokładnie. Kilka razy pisał gościowi że wysłał rękawice po czym okazywało się, że nic nie wysyłał. Ziomek zrobił aferkę na tt i wtedy wjechał Wojsław, cały na biało i łaskawie wysłał licytujacemu jakieś fanty ksw żeby wyciszyć temat.

 9. Wygrać licytację i potem rzucić ręcznik, najlepiej jakby Norman jeszcze wygrywał :antonio:

  W walce z Don kasjo królem :muttley:

 10. Boje się że  ktoś to wylicytuje tylko po to aby nie doszło do walki. :razz:ociesznymirek:

  Jeżeli ktoś by rzucil specjalnie recznik to dostałby mega wpierdol

 11. Jeżeli ktoś by rzucil specjalnie recznik to dostałby mega wpierdol

  Bardziej chłodziło mi o to że ktoś to wylicytuje aby Normanowi sęków w szatni naje#ać 🙂

 12. Bardziej chłodziło mi o to że ktoś to wylicytuje aby Normanowi sęków w szatni naje#ać 🙂

  Watpie, najebaliby go wtedy w szatni.

  Musiałaby to wylicytować laska zeby bezkarnie obrażać Normana

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.