Dan Hardy mówił poważnie, kiedy wspominał o powrocie do występów w oktagonie UFC. W podcaście „Joe Rogan Experience MMA Show” wypowiedział się on o swoich najbliższych planach, czyli wejściu do testowania przez agencję antydopingową, USADA.

Właśnie teraz staram się wejść do programu testowania przez USADA. Muszę być testowany przez 4 miesiące. Po tym czasie będę mógł mieć opcję potencjalnej walki. Zrobię to w 4 miesiące, bo nigdy nie przeszedłem oficjalnie na emeryturę. Problemem jest to, że jestem cały w czas w drodze. Rozmawiałem na ten temat z Novitzkym. Nie wiem jak to działa, ale musisz chyba dać USADA trzy adresy. Miejsca, w których najprawdopodobniej będziesz. Jeśli nie będziesz w tych trzech miejscach, musisz dać im znać gdzie będziesz. Ja zawsze jestem w różnych lokalizacjach.

Hardy (25-10, 1 NC MMA) to były pretendent do tytułu kategorii półśredniej. Wtedy wygrał z nim Georges St. Pierre. W swojej karierze Hardy mierzył się Anthonym „Rumble” Johnsonem, Carlosem Conditem czy Duanem Ludwigiem. Ostatni raz w oktagonie UFC występował on we wrześniu 2012 roku. Wtedy pokonał Amira Sadollaha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.