maciej kawulski i marcin różalski

Marcin Różalskipo długiej rozłące ze sportami walki, wraca do startów. Tym razem jednak nie do klatki MMA. Popularny „Różal” stoczy swój kolejny pojedynek w walce na gołe pięści i będzie jednym z uczestników nowego projektu Genesis, tworzonego przez Macieja Kawulskiego, jednego z szefów marki KSW. Rywalem Marcina będzie natomiast legenda MMA i grapplingu, Josh Barnatt.

Po ogłoszeniu informacji o przeciwniku dla Marcina Różalskiego, Maciej Kawulski w swoim stylu skomentował zestawienie pisząc w mediach społecznościowych:

Są ciągle wśród nas ludzie, którzy podejmują największe wyzwania nie zważając na okoliczności, nie analizując żadnych ZA ani żadnych PRZECIW. Wędrując dumnie po ścieżce życia biorą zawsze tylko to, co stanowi dla nich kolejne wyzwanie. Wiek, blizny i kontuzje są dla nich tylko wymówką, a chcą i żyją w świecie efektów. Życie to ruch.

Gratuluje Ci Marcinie tego, że od lat niezmiennie podążasz tą drogą. Jesteś i zawsze będziesz wzorem dla młodych uczestników oraz dla bacznych obserwatorów. Jeszcze będzie czas, by odpoczywać.

https://www.instagram.com/p/CFv_t6PHvke/

Marcin Różalski ma za sobą karierę w kickboxingu i MMA. W świecie mieszanych sztuk walki zadebiutował w 2011 roku i od początku związany był z KSW w którym stoczył 11 pojedynków. W nowej dyscyplinie udało mu się zdobyć pas wagi ciężkiej. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35, w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa). „Różal” znokautował Brazylijczyka w 16 sekund. Po tej walce zdecydował się zwakować pas i odejść z KSW.

Debiutancka gala Genesis odbędzie się 23 października tego roku.

18 KOMENTARZE

 1. w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa).

  MUSISZ BYĆ TAKIM ZŁOŚLIWYM CHUJKIEM?

 2. Życie to ruch.

  młodych uczestników

  bacznych obserwatorów

  filozof z niesamowitym darem to skladania epitetow.

 3. Oczami wyobraźni widzę jak w jakiejś knajpie kelnerka podchodzi do Kawula i pyta się "Co podać?" na co on odpowiada: "Gdy w popołudnia takie jak te patrzę w stronę zachodzącego słońca jestem wdzięczny losowi za wszystkie możliwości jakie przede mną postawił. Bo o to chodzi w życiu – żeby nie omijać szans jakie dostajemy, żeby podejmować decyzje a nie być biernym obserwatorem. Wielu ludzi nie dostrzega tej prostej prawdy ale ja do nich nie należę – zawsze biorę swój los w swoje ręce i sam decyduje to tym co mnie spotka i sam stawiam temu później czoła, nawet jeżeli po czasie okaże się, że decyzja którą podjąłem była zła. Bo właśnie tak postępują ludzie którzy na szachownicy życia chcą być czymś więcej niż zwykłym pionkiem. Dlatego poproszę kawę, czarną, bez cukru."

 4. Oczami wyobraźni widzę jak w jakiejś knajpie kelnerka podchodzi do Kawula i pyta się "Co podać?" na co on odpowiada: "Gdy w popołudnia takie jak te patrzę w stronę zachodzącego słońca jestem wdzięczny losowi za wszystkie możliwości jakie przede mną postawił. Bo o to chodzi w życiu – żeby nie omijać szans jakie dostajemy, żeby podejmować decyzje a nie być biernym obserwatorem. Wielu ludzi nie dostrzega tej prostej prawdy ale ja do nich nie należę – zawsze biorę swój los w swoje ręce i sam decyduje to tym co mnie spotka i sam stawiam temu później czoła, nawet jeżeli po czasie okaże się, że decyzja którą podjąłem była zła. Bo właśnie tak postępują ludzie którzy na szachownicy życia chcą być czymś więcej niż zwykłym pionkiem. Dlatego poproszę kawę, czarną, bez cukru."

  :tellmemore:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.