34–latek pochodzący z Missouri głęboko wierzy, że może być powodem, dla którego Khabib Nurmagomedov ponownie wejdzie do oktagonu.

Popularny „Orzeł” po październikowym zwycięstwie nad Justinem Gaethje ogłosił przejście na sportową emeryturę. Do powrotu do startów cały czas namawia go Dana White. Wygląda jednak na to, że nie interesuje go wznowienie kariery, lecz wciąż jest mistrzem wagi lekkiej i pozostaje pod kuratelą USADA.

O aktualnej sytuacji Nurmagomedova wypowiedział się ostatnio Michael Chandler w wywiadzie dla portalu MMA Fighting. Były czempion Bellatora jest przekonany, że z biegiem czasu zdoła nakłonić niepokonanego Dagestańczyka do zmiany zdania.

Khabib ma niedokończone sprawy. Myślę, że 29-0 to dla niego za mało i chce osiągnąć 30-0, ale musi dostać prawdziwe wyzwanie.

Muszę zdobyć tytuł mistrzowski, może obronić go raz. Muszę pokazać, że potrafię nokautować, wykorzystywać zapasy z najlepszymi zawodnikami. W mojej opinii pokazanie kompletności w każdym aspekcie wystarczy, by zachęcić Khabiba do próby osiągnięcia 30-0. Podejrzewam jednak, że skończy się na 29 i Chandler.

Chandler (MMA 22-5) minioną jesienią związał się z UFC. Zadebiutował na wydarzeniu z numerem 257, gdzie już w pierwszej rundzie znokautował Dana Hookera. Tym imponującym występem zapewnił sobie bonus w wysokości 50 tys. dolarów i czwartą pozycję w rankingu. W następnym pojedynku ma skrzyżować rękawice z Gaethje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.