Donald Cerrone to posiadacz wielu rekordów w UFC. Niezwykle aktywny w oktagonie „Kowboj” w kolejnej walce zmierzy się z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem. UFC 246 odbędzie się już 18 stycznia w Las Vegas. Cerrone w wywiadzie dla MMA Fighting ocenił swoje doświadczenie oraz umiejętności na tle rywala.

Czy czuję, że jestem lepszym zawodnikiem MMA? Oczywiście! Miałem sporo występów w klatce UFC, miałem duże walki. Szedłem tą ścieżką wiele, wiele razy… To będzie moja 51 walka w MMA, 51 raz wyjdę tym tunelem. Zrobiłem to więcej razy niż ktokolwiek!

Nie obchodziła mnie kategoria wagowa. Zadzwonili i powiedzieli, że Conor chce walczyć w 170 funtach. Oczywiście, że się zgodziłem. Obaj będziemy mieli zdrowe przygotowania. Co Wy na to? Nie musimy walczyć z dietą i tymi innymi pierdołami. Mamy możliwość bycia sobą, ciężkich treningów, pokazania się zdrowymi w klatce – jestem tym podekscytowany. Wszystko po to, aby zobaczyć najlepszego Conora, najlepszego „Kowboja” – to jedyny sposób.

Cerrone wróci do oktagonu po dwóch przegranych z rzędu, a McGregor nie walczył od czasu przegranej z Khabibem Nurmagomedovem.

Trener Conora McGregora o przebiegu walki z „Kowbojem”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.