Eddie Hearn — szef grupy Matchroom Boxing pozyskał nowego zawodnika. Jeden z najlepszych pięściarzy na świecie — Saul Canelo Alvarez potwierdził, że zamierza na stałe współpracować z brytyjskim promotorem.

W ciągu ostatnich miesięcy można było zauważyć, że Meksykanin przy okazji każdego pojedynku stale wychodzi pod logiem Matchroom Boxing. Jak się okazuje, była to bliska współpraca na linii Hearn — Alvarez, która polegała na tym, że Brytyjczyk kontraktował i szukał walk dla Saula. Mimo tego, że Canelo założył własną grupę promotorską z trenerem, to i tak będą opierać się na wiedzy Eddiego Hearna. Pięściarz w wywiadzie dla TV Azteca podzielił się nowymi doniesieniami.

Będziemy kontynuować współpracę z Eddie Hearnem przez długi czas. To najlepszy promotor na świecie, dba o każdy szczegół i słucha swoich zawodników. Gość nigdy nie ma problemów z dopinaniem walk, teraz przykładowo podpisaliśmy kontrakt z Matchroom Boxing na odbytą już walkę w lutym i nadchodzącą w maju z Billy Joe Saundersem. Wiążemy się kontraktem na jedną lub dwie walki i taka umowa jest korzystna dla każdej strony.

Nie tylko o mnie mowa, ponieważ razem z trenerem chcemy, aby Eddie zestawiał walki naszych ludzi z sali i do tego dążymy.

Eddie Hearn w 2020 i 2021 roku zdominował bokserski rynek. Promotor zorganizował najwięcej wydarzeń bokserskich wraz z DAZN, a także wczoraj dopiął pojedynek Anthony’ego Joshuy z Tysonem Furym. W tę sobotę odbędzie się kolejna gala Matchroom Boxing, na której wystąpi Krzysztof Głowacki oraz Lawrence Okolie, stawką tego spotkania jest pas WBO w wadze cruiser.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.