Mistrz organizacji IBF w wadze super średniej — Caleb Plant uważa, że bez większych problemów pokona Saula 'Canelo’ Alvareza i sprawi niespodziankę 6 listopada.

Saul 'Canelo’ Alvarez oraz Caleb Plant finalnie spotkają się w ringu 6 listopada. Starcie doprowadzi do unifikacji wszystkich pasów w wadze super średniej. Przed pojedynkiem Plant jest pewny swojej wygranej i nieco lekceważy swojego przyszłego rywala.

To jest wielka szansa, na którą czekałem od lat, bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do podpisania kontraktów. Zamykam się w sali treningowej i pozostaję skupiony, będę jedynym mistrzem kategorii super średniej.

Nie wierzą w moją wygraną, dlatego powinni skierować wszystkie kamery na mnie przed tą walką. Powtarzam, że widzicie mnie jako wielkiego przegranego, ale mylicie się.

Od pierwszego turnieju w boksie słyszę, że nie dam rady, że nigdy nie zostanę mistrzem świata. Jestem gotowy na walkę z Canelo i udowodnię, że jestem mistrzem świata.

Moja ręka powędruje do góry przy oficjalnym werdykcie. Nie zdziwcie się, jeżeli pójdzie lekko.

Saul Alvarez w ostatnim pojedynku bez większych problemów pokonał mocnego Billy’ego Joe Saundersa. Według wielu komentatorów oraz analityków sportowych, aby Saul miał jakiekolwiek wyzwanie, musi podjąć rękawice w wadze półciężkiej. Niedawno dziennikarz — Mike Coppinger twierdził, że Alvarez ponownie zawita w wyższym limicie i przywita Dmitry’ego Bivola lub Artura Beterbieva.

Caleb Plant tak naprawdę boksował z solidnym Calebem Truaxem, jest on dobrym zawodnikiem, jednak na pewno nie na poziomie Saula. Po swojej ostatniej walce wyzwał on mistrza kilku kategorii wagowych na pojedynek, jednak czy poradzi sobie z tak dużym wyzwaniem?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

UFC Polska

Jungle Fight
Light Heavyweight

405 komentarzy 615 polubień

Szkoda, że pewnie Canelo łatwo go wyboksuje. Kibicuje Plantowi, gość nie miał łatwo jakiś czas temu, gdyby teraz wygrał sensacyjnie to byłoby coś

Odpowiedz polub

bassline9

Brutaal
Bantamweight

464 komentarzy 830 polubień

Nie wiem nawet kto to.:jump:

Odpowiedz polub

Vvallachia

Bellator
Lightweight

4,276 komentarzy 6,047 polubień

Nie wierzę w moją wygraną

Poprawione

Odpowiedz polub

Cinek007

KSW
Middleweight

5,598 komentarzy 4,364 polubień
Skaczomcy przez płot

Jungle Fight
Middleweight

341 komentarzy 871 polubień
99picks

KSW
Heavyweight

5,956 komentarzy 4,287 polubień

Boks powinien być w małych rękawicach, byłby wtedy ciekawszy

Odpowiedz polub