Quentin Domingos udanie wrócił do startów w MMA po przegranej z Izu Ugonohem przez kontuzję. Zawodnik zmierzył się z weteranem takich organizacji jak UFC czy Strikeforce, Antonio „Bigfoot” Silvą. Zobaczcie jak zakończył się pojedynek obu panów, który odbył się na gali Megdan Fighting 9.

Silva (19-13, 1 NC MMA) nie ma jednak ostatnio najlepszej formy. Była to jego 6 przegrana z rzędu. Zawodnik nie wygrał w MMA od czasu pojedynku w sierpniu 2015 roku. W przeszłości Brazylijczyk pokonywał takich rywali jak Alistair Overeem, Fedor Emelianenko czy Travis Browne. Zawalczył nawet o pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC, lecz wtedy lepszy od niego okazał się Cain Velasquez.

839 komentarzy 1,991 polubień

dalesze pogłębianie encefalopatii oraz obijanie przez placków, przykro zapowiada się starość bigfoota:cry:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Sekator
Sekator

Legacy FC
Middleweight

2,085 komentarzy 2,789 polubień

Powiedzialbym ze przedwczesne przerwanie... Ale w jego wypadku ZADNE przerwanie nie jest przedeczesne...