Były zawodnik KSW, Przemysław Mysiala, zadebiutuje dla dobrze prosperującej słowacko-czeskiej organizacji Oktagon MMA. Jak podaje nowy pracodawca Polaka, ten zawalczy ze Stuartem Austinem w wadze ciężkiej. Do walki dojdzie na gali Oktagon 48, która odbędzie się 4 listopada w Manchesterze. Pierwotnie Austin miał walczyć z Michałem Andryszakiem, jednak ten wypadł z powodu kontuzji.

Mysiala (MMA 24-12-1) w ostatnim pojedynku przegrał na gali organizacji PFL w sierpniu ubiegłego roku. Polak przegrał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów z Lee Chadwickiem. Wcześniej „The Polish Bear” rywalizował w organizacji KSW, gdzie wygrał jedną, a przegrał dwie walki. We wrześniu 2019 rywalizował na gali KSW 50 z Tomaszem Narkunem o pas kategorii półciężkiej. Wówczas 41-latek przegrał przez duszenie w pierwszej rundzie. 23 z 24 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Austin (MMA 17-8) udanie zadebiutował w słowacko-czeskiej organizacji podczas kwietniowej gali Oktagon 42. Wówczas pokonał Johna Wintera przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej 35-latek, podobnie jak Mysiala, rywalizował w organizacji PFL, gdzie odniósł jedną wygraną, a przegrywał dwukrotnie. 12 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Patrosixxx

KSW
Lightweight

5,171 komentarzy 8,670 polubień