Były mistrz kategorii koguciej UFC podpisał kontrakt z organizacją Taura MMA. Renan Barao związał się z brazylijską organizacją MMA na trzy pojedynki. Według informacji jakie podało MMAFighting, Barao ma zadebiutować w listopadzie albo w grudniu. Gala ma odbyć się w Brazylii lub w USA. Podobno organizacja szuka na jego rywala innego zawodnika kategorii piórkowej, który w przeszłości występował w UFC.

Barao (34-9, 1 NC MMA) przez jakiś czas uznawany był za jednego z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe w światowym MMA. W pewnym momencie w swojej karierze Brazylijczyk miał serię 32 zwycięstw bez porażki, kiedy to pokonywał m.in. Urijah Fabera, Eddiego Winelanda czy Michaela McDonalda. Barao nie był już jednak tym samym zawodnikiem po przegranej z rąk TJ Dillashawa w maju 2014 roku. Od tamtej pory jego bilans walk wynosi 2-7.

Najbliższa gala organizacji Taura MMA, Taura MMA 11, odbędzie się 30 października w USA. Wystąpią wtedy m.in. Rousimar Palhares, Antonio Silva, William Macario, Guto Inocente czy Richardson Moreira.

Zobacz także: Pogromca „Reema” wraca po 3-letniej przerwie do MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.