Bellator MMA nie przestaje wzmacniać swojej kategorii półciężkiej. Tym razem do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera dołączył były mistrz M-1, Stephan Puetz. 33-letni Niemiec podpisał kontrakt na kilka walk, o czym poinformowało MMA Junkie.
Puetz (20-4 MMA) wygrał 5 ostatnich walk z rzędu. Na 20 wygranych w karierze, 15 wygrywał przed czasem. „T-800” w przeszłości mierzył się z naszym rodakiem, Marcinem Tyburą, którego pokonał w 2015 roku przez TKO. Do walk przygotowuje się w MMA Spirit gdzie trenuje m.in. Daniel Weichel.
Nie wiadomo jeszcze w walce z kim Niemiec zadebiutuje w klatce Bellator MMA. Nie tak dawno do tej dywizji dołączyli także Yoel Romero i Anthony „Rumble” Johnson. Obecnie mistrzem jest tam Vadim Nemkov. Puetz w przeszłości pokonał jego brata, Viktora.
Ale mi wyszła zagadka. @maras i @MMAkłowicz nie mają szans.
Hę? Nawet taki turbojanusz i laik jak ja, wiedział, że chodzi o Puetza. Masz 2/10 na zachętę.
O kur#! Zapomniałem już o nim , a całkiem solidny półciężki z niego był, ten Bellator ostatnio mi imponuje , rośnie w siłę
Baju jaju, baju jaju.
Polciezka w bellatorze robi się bardzo ciekawa !
Pamiętam tą porażkę Tybury. To były czasy. Popołudniowe gale M1 na żywo z jakiś Kazachstanów pod gołym niebem..
To już 5 lat.
Od razu mi się przypomniał ten faszysta wydziarany że Skandynawii. Świąteczny wspomnień czar
Niko Puhakka
Niko to faszyzda nie wspominaj przy @Zioło Dziekan
Ja pamiętam tylko połamany nos Marcinka.
Ja pamiętam tylko połamany nos Marcinka.
A Zioło go nie toleruje?
Baju jaju ty chu*u jeb*ny na Inowrocławskiej jesteś, ja ci zaraz dam Baju jaju kur*a!
To już 5 lat.
Od razu mi się przypomniał ten faszysta wydziarany że Skandynawii. Świąteczny wspomnień czar
Ja też. Ale mi było smutno. Mocno Puetz zbił Marcina.
Waszyzdów wszędzie widzi a Niko to oryginalny nie podrabiany naziol.
Zioło toleruje tylko podpalanych z północnej Afryki 😀
Niko to dobry chłopak jaki tam nazista. W klatce pobije i do kotleta zaśpiewa.