Nie będzie miło wspominał swojego występu na gali MMA GP, Paweł Klimas. Polski zawodnik kategorii półśredniej przegrał w walce wieczoru MMA GP z Cedriciem Doumbe.

Wspomniane wydarzenie odbyło się 4 marca w obiekcie Le Zenith w Paryżu. Podczas gali zobaczyliśmy jedenaście starć, a w ostatnim z nich zmierzyli się Klimas z Doumbe. Walka nie poszła po myśli Pawła, bowiem Francuz pokonał go po niespełna trzech minutach drugiej rundy. Były mistrz Glory w K-1 wyprowadził lewy sierpowy po którym nasz zawodnik padł na matę. Doumbe dobijał Polaka ciosami z góry, aż do momentu, gdy sędzia przerwał pojedynek. Poniżej nagranie z wspomnianej sytuacji.

Klimas (MMA 4-2) przegraną z Doumbe zakończył serię dwóch zwycięstw, które odniósł w organizacji Fight Empire MMA. Dla Pawła występ przeciwko byłemu mistrzowi Glory był debiutem dla MMA GP. Polak swojej karierze zanotował również występ dla organizacji Strife. 3 z 4 zwycięstw zanotował kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Avatar of Kukul24
Kukul24

Bellator
Welterweight

4,376 komentarzy 3,439 polubień

O Kurwa Ale lewy klasa światowa!
G&p delikatnie mówiąc wymaga lekkich szlifóf.
Trochę miałem beke że Francuzka komisja/związek mma zablokował mu występ na ufc motywując to brakiem doświadczenia kiedy gościu ma z 80 zawodowych walk w kicku Ale patrząc na to może faktycznie mieli rację to jednak odległe sporty.