Michał Oleksiejczuk wróci do oktagonu UFC, aby zmierzyć się z byłym mistrzem kategorii półciężkiej organizacji Cage Warriors. Jak donosi MMA Fighting, Polak zmierzy się w swoim powrocie do oktagonu z Modestasem Bukauskasem. Walka ma odbyć się 27 marca 2021 roku.

Bukauskas (11-3 MMA) udanie zadebiutował w największej organizacji MMA na świecie, kiedy to na „Fight Island” rozprawił się z innym debiutantem, Andraesem Michailidisem. Litwin to były mistrz kategorii półciężkiej Cage Warriors. 10 z 11 wygranych w karierze zdobywał przed czasem. W ostatniej walce zawodnik musiał jednak uznać wyższość Jimmy’ego Crute’a, z którym przegrał też Oleksiejczuk.

Ostatni raz w klatce Oleksiejczuk (14-4, 1 NC MMA) pojawił się w lutym 2020 roku. Na gali UFC on ESPN+ 26 już w pierwszej rundzie został poddany przez Jimmy’ego Crute’a. Po tym pojedynku „Lord” ogłosił przerwę od występów w organizacji UFC, aby skupić się na treningach i szlifowaniu płaszczyzn, w których zauważył braki. Przed tym pojedynkiem, Polak przegrał z Ovincem St. Preux przez duszenie Von Flue. Na swoim koncie zawodnik ma 5 walk w oktagonie UFC, a jego bilans w organizacji wynosi 2-2, 1 NC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.