Były mistrz kategorii piórkowej organizacji Bellator MMA, A.J. McKee, powróci do akcji podczas listopadowej gali z numerem 301. Amerykanin zmierzy się z Sidneyem Outlawem w pojedynku wagi lekkiej. Informację przekazał portal MMA Fighting.

McKee (MMA 20-1) obecnie jest na fali dwóch zwycięstw odniesionych przez jednogłośne decyzje sędziów po przejściu do kategorii lekkiej. 28-latek pokonywał w ubiegłym roku Spike’a Carlyle’a oraz Roberto de Souzę. Tym samym Amerykanin udanie się odbił po utracie pas kategorii piórkowej. McKee przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów w rewanżu z Patricio Pitbullem w kwietniu 2022. 28-letni zawodnik mistrzostwo zdobył w pierwszym starciu z Brazylijczykiem, kiedy to poddał go w niespełna dwie minuty w lipcu 2021. 13 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Outlaw (MMA 17-5) w ostatniej walce powrócił na ścieżkę zwycięstw. 31-latek wygrał z Islamem Mamedovem w sierpniu na gali Bellator 298. Wcześniej popularny „Da Gun” przegrał w niespełna pół minuty z Tofiqiem Musayevem w lipcu ubiegłego roku. Amerykanin w Bellatorze rywalizuje od 2019 roku. Dotychczas wygrał 4, a przegrał 2 pojedynki. 9 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Do gali Bellator 301 dojdzie 17 listopada w Wintrust Arenie w Chicago. Wydarzenie uświetni walka o pas kategorii lekkiej. Yaroslav Amosov stanie do drugiej obrony przeciwko Jasonowi Jacksonowi. W drugim starciu wieczoru zobaczymy rywalizację o tytuł wagi koguciej. Sergio Pettis zmierzy się z tymczasowym mistrzem w osobie Patchy’ego Mixa w swojej trzeciej obronie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,815 komentarzy 11,972 polubień

Były mistrz kategorii piórkowej organizacji Bellator MMA, A.J. McKee, powróci do akcji podczas listopadowej gali z numerem 301. Amerykanin zmierzy się z Sidneyem Outlawem w pojedynku wagi lekkiej. Informację przekazał portal MMA Fighting.

McKee (MMA 20-1) obecnie jest na fali dwóch zwycięstw odniesionych przez jednogłośne decyzje sędziów po przejściu do kategorii lekkiej. 28-latek pokonywał w ubiegłym roku Spike'a Carlyle'a oraz Roberto de Souzę. Tym samym Amerykanin udanie się odbił po utracie pas kategorii piórkowej. McKee przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów w rewanżu z Patricio Pitbullem w kwietniu 2022. 28-letni zawodnik mistrzostwo zdobył w pierwszym starciu z Brazylijczykiem, kiedy to poddał go w niespełna dwie minuty w lipcu 2021. 13 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Outlaw (MMA 17-5) w ostatniej walce powrócił na ścieżkę zwycięstw. 31-latek wygrał z Islamem Mamedovem w sierpniu na gali Bellator 298. Wcześniej popularny "Da Gun" przegrał w niespełna pół minuty z Tofiqiem Musayevem w lipcu ubiegłego roku. Amerykanin w Bellatorze rywalizuje od 2019 roku. Dotychczas wygrał 4, a przegrał 2 pojedynki. 9 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Do gali Bellator 301 dojdzie 17 listopada w Wintrust Arenie w Chicago. Wydarzenie uświetni walka o pas kategorii lekkiej. Yaroslav Amosov stanie do drugiej obrony przeciwko Jasonowi Jacksonowi. W drugim starciu wieczoru zobaczymy rywalizację o tytuł wagi koguciej. Sergio Pettis zmierzy się z tymczasowym mistrzem w osobie Patchy'ego Mixa w swojej trzeciej obronie.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...