Były mistrz kategorii piórkowej organizacji Bellator MMA, A.J. McKee, powróci do akcji podczas listopadowej gali z numerem 301. Amerykanin zmierzy się z Sidneyem Outlawem w pojedynku wagi lekkiej. Informację przekazał portal MMA Fighting.

McKee (MMA 20-1) obecnie jest na fali dwóch zwycięstw odniesionych przez jednogłośne decyzje sędziów po przejściu do kategorii lekkiej. 28-latek pokonywał w ubiegłym roku Spike’a Carlyle’a oraz Roberto de Souzę. Tym samym Amerykanin udanie się odbił po utracie pas kategorii piórkowej. McKee przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów w rewanżu z Patricio Pitbullem w kwietniu 2022. 28-letni zawodnik mistrzostwo zdobył w pierwszym starciu z Brazylijczykiem, kiedy to poddał go w niespełna dwie minuty w lipcu 2021. 13 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Outlaw (MMA 17-5) w ostatniej walce powrócił na ścieżkę zwycięstw. 31-latek wygrał z Islamem Mamedovem w sierpniu na gali Bellator 298. Wcześniej popularny „Da Gun” przegrał w niespełna pół minuty z Tofiqiem Musayevem w lipcu ubiegłego roku. Amerykanin w Bellatorze rywalizuje od 2019 roku. Dotychczas wygrał 4, a przegrał 2 pojedynki. 9 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Do gali Bellator 301 dojdzie 17 listopada w Wintrust Arenie w Chicago. Wydarzenie uświetni walka o pas kategorii lekkiej. Yaroslav Amosov stanie do drugiej obrony przeciwko Jasonowi Jacksonowi. W drugim starciu wieczoru zobaczymy rywalizację o tytuł wagi koguciej. Sergio Pettis zmierzy się z tymczasowym mistrzem w osobie Patchy’ego Mixa w swojej trzeciej obronie.

No replies yet

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,489 komentarzy 10,925 polubień

Były mistrz kategorii piórkowej organizacji Bellator MMA, A.J. McKee, powróci do akcji podczas listopadowej gali z numerem 301. Amerykanin zmierzy się z Sidneyem Outlawem w pojedynku wagi lekkiej. Informację przekazał portal MMA Fighting.

McKee (MMA 20-1) obecnie jest na fali dwóch zwycięstw odniesionych przez jednogłośne decyzje sędziów po przejściu do kategorii lekkiej. 28-latek pokonywał w ubiegłym roku Spike'a Carlyle'a oraz Roberto de Souzę. Tym samym Amerykanin udanie się odbił po utracie pas kategorii piórkowej. McKee przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów w rewanżu z Patricio Pitbullem w kwietniu 2022. 28-letni zawodnik mistrzostwo zdobył w pierwszym starciu z Brazylijczykiem, kiedy to poddał go w niespełna dwie minuty w lipcu 2021. 13 z 20 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Outlaw (MMA 17-5) w ostatniej walce powrócił na ścieżkę zwycięstw. 31-latek wygrał z Islamem Mamedovem w sierpniu na gali Bellator 298. Wcześniej popularny "Da Gun" przegrał w niespełna pół minuty z Tofiqiem Musayevem w lipcu ubiegłego roku. Amerykanin w Bellatorze rywalizuje od 2019 roku. Dotychczas wygrał 4, a przegrał 2 pojedynki. 9 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Do gali Bellator 301 dojdzie 17 listopada w Wintrust Arenie w Chicago. Wydarzenie uświetni walka o pas kategorii lekkiej. Yaroslav Amosov stanie do drugiej obrony przeciwko Jasonowi Jacksonowi. W drugim starciu wieczoru zobaczymy rywalizację o tytuł wagi koguciej. Sergio Pettis zmierzy się z tymczasowym mistrzem w osobie Patchy'ego Mixa w swojej trzeciej obronie.