W walce wieczoru gali UFC 258, która odbędzie się 13 lutego, dojdzie do bardzo długo wyczekiwanego pojedynku mistrzowskiego w kategorii półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem i Gilbertem Burnsem. Popularny „Durinho” udzielił ostatnio wywiadu dla TMZ Sport, w którym pokusił się o przewidzenie przebiegu nadchodzącego starcia z byłym sparingpartnerem.

Wyobrażam sobie zakończenie walki przed czasem. Mam bogaty arsenał. Na ostatnie dwa tygodnie, upewniam się, że wszystko, na co mam wpływ, jest pod kontrolą. Dopracowuję każdy detal. Wierzę, że skończę Kamaru Usmana. Myślę, że uda się to w ciągu trzech, czterech rund.

Brazylijczyk we wspomnianej rozmowie zapewnił również, że darzą się z aktualnym mistrzem ogromnym szacunkiem i absolutnie nie ma mowy o żadnej niechęci. Co ciekawe, 34–latek po zakończonym pojedynku planuje porozmawiać z Nigeryjczykiem przy piwie.

Burns (MMA 19-3) jest obecnie na fali sześciu zwycięstw z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany w maju ubiegłego roku, kiedy to pokonał Tyrona Woodleya przez jednogłośną decyzję sędziów. Aktualnie jest sklasyfikowany na drugim miejscu w rankingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.