Brian Ortega w grudniu 2019 roku miał zmierzyć się z Chan Sung Jungiem podczas UFC on ESPN+ 23, jednak kontuzja wykluczyła go z tego pojedynku. Zawodnik po zerwaniu więzadła krzyżowego musiał wstrzymać się z treningami na okres 3 miesięcy, potem wrócił na salę treningową, planowano jego pojedynek z Zabitem  Magomedsharipovem, ale pandemia pokrzyżowała plany matchmakerów. W marcu Ortega uderzył tłumacza Koreańskiego Zombie na UFC 248 i to wywołało ponownie spięcie pomiędzy tą dwójką. W końcu Brian przeprosił za swoje zachowanie, temat ucichł, jednak wspominał o tym, że chce doprowadzić do walki z Koreańczykiem.

Teraz T-City użył swoich mediów społecznościowych, aby ponownie zaprosić swojego niedoszłego rywala do oktagonu. Co ciekawe, stwierdził on, iż Chan Sung Jung nie chce podpisać kontraktu i ciągle ucieka przed potencjalnym starciem.

Niech ktoś powie Koreańskiemu Zombie, żeby podpisał kontrakt. Proponowano Ci starcie ze mną wielokrotnie, daj fanom to, co chcą zobaczyć i przestań grać na zwłokę.

https://www.instagram.com/p/CCAb-5El9yS/?utm_source=ig_embed

Brian Ortega (MMA 14-1 1NC) ostatni raz widziany był w klatce UFC w grudniu 2018 kiedy przegrał starcie z Maxem Hollowayem na UFC 231. Wcześniej nie przegrał ani jednego pojedynku, a popularność zyskał dzięki swoim umiejętnościom parterowym. Co więcej, zaserwował on solidny nokaut Frankiemu Edgarowi.

6 KOMENTARZE

  1. Niech ktoś powie Koreańskiemu Zombie, żeby podpisał kontrakt

    @KoreańskiZombie podpisz kontrakt

    Bede pierwszy

  2. Ortega się kreował na fajnego gościa ale po tym jak krzyczał na Stephensa , że jest cipą i , że uderzył tłumacza to chuj mu w dupę. Dawać to zestawienie i niech Zombi zrobi mu powtórkę z Hollowaya.

  3. Ortega się kreował na fajnego gościa ale po tym jak krzyczał na Stephensa , że jest cipą i , że uderzył tłumacza to chuj mu w dupę. Dawać to zestawienie i niech Zombi zrobi mu powtórkę z Hollowaya.

    Trudno się nie zgodzić ,Brian lekki fajfus trochę za te akcje

  4. Zombie podpisz kontrakt, bo jak nie, to skatuję jak psa. Twojego kolegę tłumacza 45-kilowego kpopowca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.