Największa polska organizacja MMA na świecie przyznała bonusy za najlepsze występy podczas ubiegłotygodniowej gali KSW 69.

Za najlepsze poddanie wieczoru nagrodzony został Sebastian Przybysz. Polak w głównej walce wydarzenia poddał duszeniem zza pleców w piątej rundzie debiutującego w KSW, Werllesona Martinsa. Przybysz miał spore problemy w trzeciej części pojedynku kiedy to padł na matę po mocnym uderzeniu Brazylijczyka. Starcie Sebastiana z Werllesonem zostało również wybrane jako najlepszy pojedynek wieczoru.

Nagrodę za najlepszy nokaut wieczoru otrzymał debiutujący w organizacji KSW, Wojciech Kazieczko. Młodszy brat Macieja już w pierwszej rundzie pojedynku pokonał innego debiutanta, Czecha Luboša Lesáka.

Gala KSW 69 miała miejsce w ubiegłą sobotę, 23 kwietnia w studiu ATM w Warszawie. Najlepsza organizacja MMA w Polsce zaserwowała kibicom osiem pojedynków. Poza wspomnianymi zawodnikami swoje pojedynki stoczyli również m.in Paweł Pawlak z Cezarym Kęsikiem, Maciej Kazieczko czy Robert Ruchała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,262 komentarzy 31,384 polubień

Czy to aby nie jest... Spoiler content hidden.

Odpowiedz polub

Avatar of pczar1
pczar1

Brutaal
Super Heavyweight

697 komentarzy 929 polubień

Nie widziałem gali, jakoś nie chce mi się oglądać KSW od kilku gal, natomiast sądząc po skrótach to walka Przybysza wydaje mi mogła być bardzo dobra.

Odpowiedz polub