Jak poinformował na swoim profilu na Facebooku Piotr Witczak, kolejną walkę stoczy w organizacji Celtic Gladiator, która odbędzie się 14 marca w Bełchatowie.

Popularny „Bonus BGC” nie wygrał jeszcze walki w formule MMA. Jak do tej pory zdołał uzbierać cztery porażki. W debiucie w 2014 roku uległ Andrzejowi Michalczykowi (MMA 1-0), potem na galach Fame MMA, lepszym od niego okazali się Sebastian Nowak (MMA 2-0), Szymon Wrzesień (MMA 1-0) a na ostatniej gali Marcin Najman (MMA 2-4).

Tym razem „Bonus” zmierzy się z Johnem Painterem. Anglik choć co prawda zdołał raz wyjść z klatki z uniesioną ręką w geście zwycięstwa, ale jego bilans również nie prezentuje się najlepiej: ma aż 12 przegranych, z czego wszystkie przez TKO/KO w pierwszych rundach. Czy Piotr Witczak w końcu odbije sobie przegrane i zwycięży w pierwszej zawodowej walce w MMA?

Ostatnia walka Johna

https://youtube.com/watch?v=uJl5H0cM9ak

„Bonus BGC” w mediach społecznościowych zaapelował do swoich fanów:

Liczę na Wasz doping na żywo. Walka czysto sportowa z doświadczonym anglikiem Jon Painter. Nie mogę się doczekać! Pierwsze zwycięstwo w MMA to jest to czego pragnę najbardziej na świecie, w marcu w mediach społecznościowych będzie naprawdę gorąco. Trenuję po to by wygrać. Trzymajcie kciuki i widzimy się na miejscu. Wierzę mocno, że 14 Marca w Bełchatowie utworzy się piękna historia.

Celtic Gladiator 27 odbędzie się 14 marca w Bełchatowie. W walce wieczoru o pas w kategorii do 77 kg, naprzeciw siebie staną Kuba Kamieniarz (MMA 8-6) oraz Piotr „Kliczko” Danielski (MMA 5-2-1)

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.