Curtis Blaydes, który w najbliższej walce dla UFC zmierzy się z Derrickiem Lewisem, wierzy że zwycięstwo nad takim rywalem otworzy mu drzwi do starcia mistrzowskiego. Wszystko jednak wskazuje na to, że to Jon Jones dostanie jako kolejny starcie o pas.

Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Jon Jones może dostać walkę mistrzowską ze zwycięzcą pojedynku na szczycie królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Stipe Miocicem i Francisem Ngannou. W takiej sytuacji Blaydes musiałby czekać na swoją kolej.

Curtis ma jednak pomysł na inny pojedynek, który mógłby go zainteresować, o czym powiedział w programie „Line Movement”.

Jeśli będzie tak, że walkę o pas dostanie Jon Jones i jeśli Rozenstruik wygra swój najbliższy bój, to chętnie z nim zawalczę. Jeśli nie, będę czekał.

Jairzinho Rozenstruik w swojej kolejnej walce ma zmierzyć się z Cirylem Gane’em. Pojedynek został zaplanowany na 13 marca.

Rozenstruik walczy dla UFC od lutego roku 2019. W tym czasie wygrał pięć razy i raz przegrał. Wszystkie wygrane walki zakończył nokautami. Przed starciem z JDS pokonał Alistaira Overeema i Andreia Arlovskiego.

Balydes walczy dla UFC od roku 2016 i w tym czasie przegrał tylko dwa razy. W obu przypadkach była to w walce z Francisem Ngannou, który niedługo zawalczy o pas mistrzowski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.