Fot OKTAGON MMA

Do dość intensywnego incydentu doszło podczas jednego ze spotkań twarzą w twarz przed galą Oktagon 53. Zawodnicy nie utrzymali nerwów na wodzy i skoczyli sobie do gardeł.

Gala Oktagon 53 odbędzie się 10 lutego w niemieckim Oberhausen. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas kategorii słomkowej kobiet. Katharina Dalisda stanie do pierwszej obrony tytułu przeciwko Evie Dourthe. Podczas wydarzenia swoją walkę stoczy również znany z rywalizacji w takich organizacjach jak m.in. UFC czy KSW, David Zavada. Popularny „Sagat” zmierzy się z Hojatem Khajevandem w starciu wagi średniej.

Dzisiaj doszło do konferencji prasowej z udziałem zawodników, a po niej do spotkań twarzą w twarz. Nerwów nie utrzymali na wodzy walczący w kategorii półśredniej, Cihad Akipa oraz Ivica Trušček. Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł podczas spotkania, po czym wywiązała się bijatyka. Rozdzielać zawodników musiała spora grupa osób. Poniżej nagranie z opisanej awantury.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Snoozeman
Snoozeman

Shark Fights
Middleweight

1,285 komentarzy 3,106 polubień

Awantura godna prime mma

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,344 komentarzy 56,886 polubień

Uuu potężna awantura
Mały wyłapał parę sztuk na banie
Xd

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zbychumma
zbychumma

M-1 Global
Middleweight

3,773 komentarzy 3,203 polubień
Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Bellator
Lightweight

4,226 komentarzy 11,379 polubień

Zawsze mówiłem, uczcie się języków aby za granicą się dogadać. Na pierwszy rzut oka widać że awantura powstała z niedomówień

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,202 komentarzy 34,193 polubień

Zawsze mówiłem, uczcie się języków aby za granicą się dogadać. Na pierwszy rzut oka widać że awantura powstała z niedomówień

Jeden wypalił drugiemu, że wyrucha mu matkę, a ten opacznie zrozumiał, że chodziło mu o ojca - i awantura gotowa :fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Wtfit
Wtfit

Maximum FC
Featherweight

1,468 komentarzy 3,657 polubień

On ma faktycznie ponad 80 walk na koncie. Myślałem, że to fake.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Iwicza Truszczek AKA Terror to dobry journeyman - pięknie go w KSW oszukali jak im galę uratował i wziął walkę z Kaszubowskim, którą wygrał.

Kelner mówił potem, ze się świetnie pozazał i na 100% mu zaoferują kolejne walki... zrobił od tamtego czasu 11 walk i Kelner jednak nie zaoferował kolejnej walki...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,316 komentarzy 43,884 polubień

Jakby poważnie chciał się tam napierdalać nie podchodziłby w brylach

Odpowiedz 1 Like