Beneil Dariush prawdopodobnie w kolejnej walce nie zawalczy z Charlesem Oliveirą. Świetne zestawienie miało zostać dodane do rozpiski październikowej gali największej organizacji MMA na świecie. Teraz Dariush poinformował fanów na swoim profilu na Instagramie, że do walki prawdopodobnie nie dojdzie.

Cześć wszystkim, po ostatniej walce ze Scottem Holtzmanem UFC zaoferowało mi pojedynek z Charlesem Oliveirą, który miał odbyć się 3 października. Obaj zaakceptowaliśmy propozycję. Nie ogłosiłem tego, bo czekałem na UFC, aby ogłosili to oficjalnie. Zostałem poinformowany, że Charles nie będzie w stanie zawalczyć. Nie znam szczegółów, ale mam nadzieję, że wszystko z nim ok. Pracuję z UFC, aby dowiedzieć się jaki jest mój następny krok. Będę was informował na bieżąco. Mimo, że walka nie doszła do skutku to chcę podziękować UFC, Seanowi Shelby’emu oraz mojemu bratu Aliemu Abdelazizowi za to zestawienie.

Oliveira (29-8, 1 NC MMA) nie przegrał w oktagonie od 7 walk. W ostatnim pojedynku pokonał Kevina Lee. 30-letni Brazylijczyk znany jest z tego, że kończy swoje walki przed czasem – tylko 2 z 29 wygranych w jego karierze kończyły się decyzjami sędziowskimi.  Zawodnik w UFC występuje od 2010 roku.

Dariush (19-4-1 MMA) również jest ostatnio w świetnej formie – zawodnik wygrał 5 ostatnich pojedynków. W sierpniu tego roku na UFC Vegas 6 odprawił przed czasem Scotta Holtzmana. 4 z 5 ostatnich wygranych Beneil zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.