Prezes organizacji Bellator MMA, Scott Coker poinformował, że rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko Benowi Askrenowi za sugerowanie w mediach społecznościowych, że jego organizacja z powodu złego zarządzania jest wystawiona na sprzedaż.

W zeszłym tygodniu Ben Askren zdradził, że prowadzi rozmowy na temat bokserskiego pojedynku z popularnym Youtuberem, Jake Paulem do jakiego miało by dojść na początku 2021 roku.

Scott Coker zapytany przez dziennikarzy o swoje przemyślenia na temat tego pojedynku odpowiedział, że Paul znokautuje Askrena. Sprowokowało to emerytowanego już zawodnika do wpisu w mediach społecznościowych, w których zasugerował, że Bellator MMA z powodu złego zarządzania i kiepskich wyników jest wystawiony na sprzedaż:

W odpowiedzi, szef Bellatora błyskawicznie zdementował te informacje i dodał, że rozważa kroki prawne przeciwko Askrenowi za rozsiewanie fałszywych informacji:

„Stawia bardzo poważny zarzut, który jest po prostu nieprawdziwy. Spotykam się dzisiaj z moimi prawnikami, aby omówić nasze opcje i dalsze ruchy.”

Według prezesa Bellator MMA, organizacja nie dość, że nie jest wystawiona obecnie na sprzedaż to w ostatnich latach jej właściciel, gigant medialny Viacom odrzucił liczne oferty sprzedaży i według Cokera nie zamierza zmieniać decyzji w najbliższym czasie.

„Odkąd z nimi jestem, w ciągu ostatnich kilku lat dostali pięć lub sześć ofert sprzedaży Bellatora, ale Viacom odrzucił wszystkie propozycję”

Zapytany o powód dlaczego jego zdaniem Askren rozsiewa fałszywe informacje, Coker ponownie wrócił do pomysłu walki emerytowanego zawodnika UFC z Paulem:

„Jest wściekły, bo powiedziałem, że Logan znokautuje go w w walce bokserskiej, co jest po prostu prawdą” – powiedział Coker.

Ostrzeżenie o możliwych krokach prawnych nie zrobiło zbyt dużego wrażenia na Askrenie. Zawodnik opublikował wczoraj kolejny wpis w którym atakuje Cokera pokazując jak spada oglądalność gal Bellator MMA odkąd doszło do zmian na czele organizacji:

14 KOMENTARZE

 1. Nadchodzą nowe czasy dla Bellatora, oglądalność będzie szła w górę.

  A lokaty bum niech placi za plotkowanie

  Ja już za ten durny usmiech kazałbym mu płacić.

 2. Bellator na sprzedaż,

  One generuje duże straty,

  wlodarze rozważali zamknięcie biznesu,

  UFC zwalnia dobrze opłacane gwiazdy….

  Nie jest to dobry czas dla mma

 3. Bellator na sprzedaż,

  One generuje duże straty,

  wlodarze rozważali zamknięcie biznesu,

  UFC zwalnia dobrze opłacane gwiazdy….

  Nie jest to dobry czas dla mma

  Ufc,bellator,ksw problemy, a fame mma rekordy oglądalności i największe zyski.

 4. Loczek

  Ufc,bellator,ksw problemy, a fame mma rekordy oglądalności i największe zyski.

  Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo też generują zyski, ale nie ma co porównywać tego z organizacjami mma bo to inny target.

 5. Loczek

  Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo też generują zyski, ale nie ma co porównywać tego z organizacjami mma bo to inny target.

  Fame mma to jak najbardziej organizacja mma, target może inny, bo jednak ksw ma bardzo zbliżony target do Tańca z gwiazdami i twoja twarz brzmi znajomo, co próbują osiągnąć stosując liczne reklamy swojego produktu na kanale polsat, natomiast marketing fame mma polega w głównej mierze tylko na internecie i trafia w większości do osób w wieku 15-24 lata, tak samo jak ksw trafia w większości do ,,Januszy i Grażynek" jak ten target nazywa jeden z dziennikarzy itc oglądających polsat. Więc tak, może i masz rację i  nie powinienem jednak w tym przypadku wymieniać ksw razem z ufc, bellatorem i fame mma. Mój błąd wybacz.

 6. Fame mma to jak najbardziej organizacja mma, target może inny, bo jednak ksw ma bardzo zbliżony target do Tańca z gwiazdami i twoja twarz brzmi znajomo, co próbują osiągnąć stosując liczne reklamy swojego produktu na kanale polsat, natomiast marketing fame mma polega w głównej mierze tylko na internecie i trafia w większości do osób w wieku 15-24 lata, tak samo jak ksw trafia w większości do ,,Januszy i Grażynek" jak ten target nazywa jeden z dziennikarzy itc oglądających polsat. Więc tak, może i masz rację i  nie powinienem jednak w tym przypadku wymieniać ksw razem z ufc, bellatorem i fame mma. Mój błąd wybacz.

  Jak wiadomo ja fanem KSW nie jestem (delikatnie mówiąc), ale mimo wszystko podstawą kwalifikującą do tego czy jest to organizacja mma, czy twór który do tego aspiruje, to są zawodnicy.

  Więc mimo wszystko bym za Chiny Ludowe nie porównał Fame do nawet takiego KSW.

 7. Jak wiadomo ja fanem KSW nie jestem (delikatnie mówiąc), ale mimo wszystko podstawą kwalifikującą do tego czy jest to organizacja mma, czy twór który do tego aspiruje, to są zawodnicy.

  Więc mimo wszystko bym za Chiny Ludowe nie porównał Fame do nawet takiego KSW.

  Ludzie z fame mma również trenują jak pełnoprawni zawodnicy w klubach mma, więc dlaczego nie można ich nazwać zawodnikami? Dlaczego zawodnikiem nie może być Dawid Malczyński, który ma 5 pojedynków w rekordzie zawodowych, a Michał Domin, który ma również 5 może? Bo wystąpił na innej gali niż fame mma czy dlatego, że nie jest znany?

 8. Ludzie z fame mma również trenują jak pełnoprawni zawodnicy w klubach mma, więc dlaczego nie można ich nazwać zawodnikami? Dlaczego zawodnikiem nie może być Dawid Malczyński, który ma 5 pojedynków w rekordzie zawodowych, a Michał Domin, który ma również 5 może? Bo wystąpił na innej gali niż fame mma czy dlatego, że nie jest znany?

  Znajdziesz dwóch trzech na poziomie ALMMa, a reszta to nawet do życia w społeczeństwie się nie nadaje.

  Walki wievzoru nie raz formowała swoim nazwiskiem patolka która znana jest z tego że daje murzynom i się tym chwali.

  Ludzie oglądają ich nie dla umiejętności i tu nie ma o czym dyskutować.

 9. Znajdziesz dwóch trzech na poziomie ALMMa, a reszta to nawet do życia w społeczeństwie się nie nadaje.

  Walki wievzoru nie raz formowała swoim nazwiskiem patolka która znana jest z tego że daje murzynom i się tym chwali.

  Ludzie oglądają ich nie dla umiejętności i tu nie ma o czym dyskutować.

  Większość osób ksw ogląda również nie dla umiejętności, tylko żeby się tymi walkami ekscytować, a żeby się nimi ekscytować to zawodnicy nie muszą mieć umiejętności, tylko muszą budzić określone emocje. W niektórych organizacjach są zawodnicy, którzy nie dawali sobie rady na almmie, a jednak nazywani są sportowcami. Czyli jak ktoś jest znany z ,,dawania murzynom" to nie może być zawodnikiem, nawet jakby była zawodniczką z super umiejętnościami i talentem (wiem, ze nie jest taką zawodniczką, ale argumentujesz to tak, jakby w takiej sytuacji również tak było) Czyli wg Ciebie zawodnik to osoba, która jest autorytetem czy jednak tak jak pisałem, nie może być osobą znaną?

 10. tylko żeby się tymi walkami ekscytować, a żeby się nimi ekscytować

  No jak walkami się ekscytują, to chyba interesuje ich walka a nie jakieś głupie pierdolenie na konferecjach ustawione pod dzieci?

  Janusze mogą nie wiedzieć kto jest kto, ale mimowolnie kibicują wygranej w walce- i to jest ta subtelna różnica.

  Czyli jak ktoś jest znany z ,,dawania murzynom" to nie może być zawodnikiem, nawet jakby była zawodniczką z super umiejętnościami i talentem (wiem, ze nie jest taką zawodniczką, ale argumentujesz to tak, jakby w takiej sytuacji również tak było)

  Liczą się fakty. Zawodniczka jest taka że nie ma umiejętności ani talentu i nie dla umiejętności w klatce została zatrudniona.

  Myśl tam sobie co chcesz i interpretuj jak chcesz, Twoja sprawa i nic do tego nie mam.

  Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje i na tym musimy zakończyć. :beer:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.