Wszystko wskazuje na to, że wydarzenia spod szyldu Bellator MMA powrócą na początku drugiego kwartału. Lokalizacją na terenie Stanów Zjednoczonych niezmiennie ma być Mohegan Sun Arena.

Według informacji, jaką podał portal MMA Fighting, amerykańska organizacja planuje pierwszą galę w bieżącym roku na piątek, 9 kwietnia. Pierwotnie start miał nastąpić już w lutym, jednak z przyczyn bliżej nieokreślonych został przesunięty.

Przypomnijmy, że ostatnie wydarzenie odbyło się 10 grudnia. W walce wieczoru Juliana Velasquez pokonała Ilimę-Lei MacFarlanę przez jednogłośną decyzją sędziów i tym samym zdobyła tytuł mistrzowski kategorii muszej kobiet.

Warto również zaznaczyć, że jakiś czas temu szeregi organizacji zasilili między innymi Yoel Romero i Anthony Johnson. Wkrótce powinniśmy być świadkami ich debiutów. Nie można wykluczyć, że od razu zostaną ze sobą zestawieni.

Scott Coker niedawno oznajmił także, że rozważany jest scenariusz organizacji Grand Prix w wadze półciężkiej, koguciej oraz jednej z dywizji kobiecych.

Póki co, nie wiadomo, kogo dokładnie zobaczymy w oktagonie podczas pierwszej gali Bellator MMA w bieżącym roku. Więcej szczegółów zapewne poznamy w niedalekiej przyszłości.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.