Już podczas gali KSW 53  w Łodz Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7,1NC) zmierzy się z Quentinem Domingosem (MMA 5-1). Mariusz uważa, że dużo młodszy i mniej doświadczony rywal będzie dla niego ciekawym wyzwaniem.

Zobacz również: „Nie jest prosto wejść do klatki” – „Pudzian” o współpracy z psychologiem

To będzie fajne wyzwanie, dlatego, że będę musiał sprostać temu chłopakowi, piętnaście lat młodszemu. No i tak jak ktoś napisał: do zyskania nie mam za wiele, a do stracenia bardzo dużo. I tu jest właśnie ta adrenalina i dreszczyk emocji.

Mariusz, który do walki przygotowuje się w klubie WCA dodał również, że mając ponad 40 lat, musi już więcej czasu poświęcać na regenerację, ale cały czas ciężko trenuje i nie planuje jeszcze schodzić ze sceny MMA.

Jeszcze mam siłę. Jeszcze chęci mam i adrenalina jeszcze mnie nosi, żeby troszeczkę powojować. Jeszcze wam dostarczę sporo emocji na pewno.

Do walki Pudzianowskiego z Domingosem dojdzie już 21 marca.

83 KOMENTARZE

 1. Drzewa porosły,kamienie pogotowane.

  Maryjusz,co ty jeszcze chcesz zrobić?:beczka:

  Panu Mariuszowi zostało jeszcze sprzedanie drogo skóry. Pozdrawiam.

 2. Panie Mariuszu trzymam mocno kciuki. Pamięta Pan cierpliwy to i kamień ugotuje.  Powoli powoli małymi kroczkami do celu. Zdrowia życzę i wspaniałej walki, niech leje się krew.

 3. Panie Mariuszu co tam dla Pana taki chłop! Tyle żelastwa się targało, on by był drugi w kulach ale to by nic nie dało, nie dałoby nic bo Pan jest Polakiem i naszym skarbem! Gorąco kibicujemy z przyszłą małżonką !

 4. MMA to ciężki kawałek chleba.

  Najcięższy,  dlatego musimy cenić naszych wojowników. My to mamy sielankę w porównaniu do nich

 5. Najcięższy,  dlatego musimy cenić naszych wojowników. My to mamy sielankę w porównaniu do nich

  Dokładnie Panie kolego. Trzeba wspierać naszych herosów, współczesnych galdiatorów, ludzi którzy obok kierowców tira i busów stanowią fundament naszej cywilizacji. Tacy rycerze naszych czasów, tytani na których nie zasługujemy, wielcy tego świata. 

  Chwała bohaterom :kapitanpanstwo::kapitanpanstwo::kapitanpanstwo:

 6. Dokładnie Panie kolego. Trzeba wspierać naszych herosów, współczesnych galdiatorów, ludzi którzy obok kierowców tira i busów stanowią fundament naszej cywilizacji. Tacy rycerze naszych czasów, tytani na których nie zasługujemy, wielcy tego świata.

  Chwała bohaterom :kapitanpanstwo::kapitanpanstwo::kapitanpanstwo:

  Gladiatorzy o których nikt nie prosił, a każdy dostał :tellmemore:

 7. Gladiatorzy o których nikt nie prosił, a każdy dostał :tellmemore:

  Każdy dostał ponieważ ich nieskazitelny kodeks moralny wzmocniony sztywnym kręgosłupem nie dopuściłby do tego aby ktokolwiek nie miał swojego obrońcy i gladiatora. Wspaniali :tellmemore:

 8. Każdy dostał ponieważ ich nieskazitelny kodeks moralny wzmocniony sztywnym kręgosłupem nie dopuściłby do tego aby ktokolwiek nie miał swojego obrońcy i gladiatora. Wspaniali :tellmemore:

  :goddamnright:

 9. Gladiatorzy o których nikt nie prosił, a każdy dostał :tellmemore:

  I to wszystko dzięki Panu Kawulskiemu i Lewandowskiemu.  Dizkeujemy Panowie za wspaniałe igrzyska jakie mamy możliwość oglądać.

 10. Chciałbym, żeby Pudzian powiedział kiedyś w wywiadzie coś nowego.

  Może jeszcze Szanowny Kolega, chciałby, że pozwolę sobie na taką supozycję, aby Ziemia się kiedyś zakręciła w drugą stronę.

 11. Panu Mariuszowi zostało jeszcze sprzedanie drogo skóry. Pozdrawiam.

  Dziękuję serdecznie za pozdrowionka.

  Miłej nocki życzę i pięknych snów

  [ATTACH]21466

 12. I to wszystko dzięki Panu Kawulskiemu i Lewandowskiemu.  Dizkeujemy Panowie za wspaniałe igrzyska jakie mamy możliwość oglądać.

  Duet niczym flip i flap, Jennifer Grey i Patrick Swayze, Bonnie i Clyde, wreszcie jak Olivia Newton-John i John Travolta. Najlepsi!

 13. Dziękuję serdecznie za pozdrowionka.

  Miłej nocki życzę i pięknych snów

  [ATTACH]21466

  Wzruszylem się

  Duet niczym flip i flap, Jennifer Grey i Patrick Swayze, Bonnie i Clyde, wreszcie jak Olivia Newton-John i John Travolta. Najlepsi!

  Filantropi, wspaniali ludzie i mówcy, złotouści herosi biznesu naszych czasów.

 14. Wzruszylem się

  Filantropi, wspaniali ludzie i mówcy, złotouści herosi biznesu naszych czasów.

  A przede wszystkim po prostu dobrzy, życzliwi młodzi ludzie

 15. Powoli dobiega końca kolejny dzien, pozwolę go sobie zakończyć wpisem w temacie o jednym z moich najulubienszych zawodnikow i życzyć Panu Mariuszowi zdrowia a nam wszystkim tyle samo wytrwałości i samozaparcia w realizowaniu swoich większych i mniejszych marzeń! Bo marzenia sie nie spełniają, marzenia sie realizuje ciężka praca kazdego dnia.

  Tym samy zycze wszystkim czytelnikom dobrej nocy, a drogiej redkacji największego portalu o tematyce mma w Europie – dziekuje za wszystkie powstałe tu materiały i nakład pracy jaka w to wkładacie.

  Ściskam i przesylam pozdrowienia,

  Kofi

 16. Pan Mariusz Najsilniejszy na Świecie z chlubą kontynuujący wiekopomne tradycje polskich wyrwidębów, rycerzy, smoka wawelskiego pogromców! Tylko Pan Mariusz pociągnie tira, poruszy kule, przeniesie farmera i przeskoczy drwala! nawet jeśli nic by to niedao i wbrew niedowiarkom on cierpliwie kamień ugotuje! Franuza łacno pokona i nawet się przypuszczam nie spociwszy zanadto łomot brodaczowi spuści!! zaco qciuki trzymam

  Pozdrawiam Szanownych Kolegów

 17. Ciężki kawałek chleba czeka Mariusza. Przeciwnik jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem, któremu nasi wspaniali włodarze dali szansę występu w jednej z najlepszych federacji MMA na świecie. O takiej szansie marzy ogromna ilość zawodników. Niektórzy nawet w tym celu proszą o wsparcie finansowe na stronach t.j. zrzutka.pl.

  Całym sercem za Polakiem. POLSKA GÓRĄ!!!

 18. Ciężki kawałek chleba czeka Mariusza. Przeciwnik jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem, któremu nasi wspaniali włodarze dali szansę występu w jednej z najlepszych federacji MMA na świecie. O takiej szansie marzy ogromna ilość zawodników. Niektórzy nawet w tym celu proszą o wsparcie finansowe na stronach t.j. zrzutka.pl.

  Całym sercem za Polakiem. POLSKA GÓRĄ!!!

 19. Ja pierdolę, co tu się dzieje…

  Poziomka masz jakiś problem?

  Bo my znamy kilka rozwiązań. Pokojowych oczywiście.

 20. Dokładnie Panie kolego. Trzeba wspierać naszych herosów, współczesnych galdiatorów, ludzi którzy obok kierowców tira i busów stanowią fundament naszej cywilizacji. Tacy rycerze naszych czasów, tytani na których nie zasługujemy, wielcy tego świata.

  Chwała bohaterom :kapitanpanstwo::kapitanpanstwo::kapitanpanstwo:

  To, co czynią za życia, odbije się echem w wieczności…

 21. Tak jak zauważył niedawno nasz kolega, nie trzeba włączać filmu żeby go słyszeć. To jest fenomen, a nawet cud jakiś.

  Walki też nie muszę oglądać bo już ją w myślach całą widzę, i wywiad po niej też.

 22. o Panicze & Jeymościowie! Ciężko letko żyć jak mawiać zwykł był klasyk! Otwierajac njus ten na internetu stronie przed chwila omiatawszy wzrokiem jego treść pobieżnie acz niespiesznie taki tytuł przewrotny się pod powiekami duszy mey przeczystej podstępnie wyświetlił:

  "Będę musiał sprostać temu chujkowi"


  Zaklopotałem się nielada, zaczerwieniłem i spociłem obficie, strach padł na me lico, nie wiem co dalej poczać, jak żyć!

  Co za okropien potwór we mnie wstapił.

  Oszczegam niniejszym byście zważali na przebiegłych wrogów prawomyślności, tudzież niecnej reakcji pochodnie!

  Razem uczynimy forum pierwsze w Polsce najjaśniejszym we wszechświecie! oraz całej galaktyce!

  Wasze Zrdrowie Szanowni Koledzy!

  I naszego najwspanialszego Mariusza silnorękiego obrońcy sierot & dziewic!

  :conorsalute:

 23. Ja pierdolę, co tu się dzieje…

  Skąd w Panu tyle negatywnych emocji? Jesteśmy tu aby Panu pomóc, wznieśmy razem swe dłonie w niebiosa niech nas powiedzie ta pieśń ku chwale naszego pana

 24. "Będę musiał sprostać temu ogórkowi" – "Pudzian" o rywalu na KSW 53Z góry przepraszam jeżeli kogoś uraziła moja mała korekta, nie mogłem się powstrzymać.

 25. Kocham te z dupy njusy.

  Psujesz przyjacielu wspaniały obraz tego przesympatycznego forum. Bez urazy ale mogłeś pójść tropem innych nawróconych użytkowników i powstrzymać się przed napisaniem tak odrazajacego komentarza. Wyraz "dupa" można zastąpić pisząc np "pupa", "tyłek", "zadek" itd itp…

 26. Psujesz przyjacielu wspaniały obraz tego przesympatycznego forum. Bez urazy ale mogłeś pójść tropem innych nawróconych użytkowników i powstrzymać się przed napisaniem tak odrazajacego komentarza. Wyraz "dupa" można zastąpić pisząc np "pupa", "tyłek", "zadek" itd itp…

  Kukiel najlepiej.

  szczęść borze

 27. Mimo że rywal jest dobry inaczej, albo raczej bardzo warzywny, to jednak szanowny monument polskiego MMA ma prawo czuć dreszczyk. Jest chodzącą legendą, z którą każdy chce wygrać. Mariusz nie sprzedawaj tanio.

 28. Mariusz ty już nic nie musisz. Gotowałeś kamienie, sadziłeś drzewa, byłeś z siekierą na słońcu, zrzuciłeś płaszcz mięśniowy. Polska Górom!!!!

 29. Panowie nie wiem jak wy, ale ja jestem ciekaw czy 20 lat w sporcie wystarczy na pokonanie takiego potwora? Nie moge się doczekać, aż wydam 40 złotych na ppv i obejrzenie emocjonującego widowiska. Tam będą padać bomby największego kalibru.

 30. Chciałbym, żeby Pudzian powiedział kiedyś w wywiadzie coś nowego.

  A ja bym chciał zobaczyć coś nowego w klatce od pudziana a nie cepy jak na weselu

 31. Duet niczym flip i flap, Jennifer Grey i Patrick Swayze, Bonnie i Clyde, wreszcie jak Olivia Newton-John i John Travolta. Najlepsi!

  Gdyby Olivia Newton John wyszła za Johna Newtona, to nazywałaby się Olivia Newton John John Newton. To tak ad hoc drogi kolego.

 32. Gdyby Olivia Newton John wyszła za Johna Newtona, to nazywałaby się Olivia Newton John John Newton. To tak ad hoc drogi kolego.

  Świetne! Pozdrawiam

 33. Mam nadzieję, że nasz Mariusz sprosta temu chłopakami. A jak się postara, to jeszcze może daleko dojść, bo ząb czasu się go nie ima.

 34. Panie Mariuszu!!! Trzymamy za Pana kciuki z całą rodziną!!! Jest Pan fanem mojej cioci!

  Mało kto na forum wie, że moja przygoda z mma zaczęła się od walki Pana Mariusza z Panem Pawłem Nastulą. Co to była za walka! Co za emocje!

  Od tego czasu wykupuję wszystkie gale i nawet chciałem trenować swego czasu KSW.

  Chciałbym zobaczyć te walki przed Panem Nastulą, ale one to chyba jedynie na VHS.

  A ten Francuzik La'ogóre, to żadne wyzwanie dla Pana, Panie Mariuszu.

  Jak Mu Pan zasadzi strzała, to z gruntu wyskoczy. Tak będzie.

 35. Panie Mariuszu!!! Trzymamy za Pana kciuki z całą rodziną!!! Jest Pan fanem mojej cioci!

  Takie pytanko, może mądre może głupie nie wiem, ale czuję wewnetrzną potrzebę, aby zadać – Czy mógłbym rownież zostać fanem Cioci kolego?? Z poważaniem

 36. Takie pytanko, może mądre może głupie nie wiem, ale czuję wewnetrzną potrzebę, aby zadać – Czy mógłbym rownież zostać fanem Cioci kolego?? Z poważaniem

  Oczywiście. Cała wioska jest Jej fanem.

 37. Oczywiście. Cała wioska jest Jej fanem.

  żywię szczerą nadzieję, iż ma prośba wkrótce będzie miała szansę się ziścić! :happy dance: Korzystając z okazji podpytam odrazu czy Szanowna Ciocia startuje w wadze piórkowej czy lekkociężkiej! Pozdrawiam gorąco rzeczjasna

 38. żywię szczerą nadzieję, iż ma prośba wkrótce będzie miała szansę się ziścić! :happy dance: Korzystając z okazji podpytam odrazu czy Szanowna Ciocia startuje w wadze piórkowej czy lekkociężkiej! Pozdrawiam gorąco rzeczjasna

  Ma płaszcz niczym Pan Mariusz- z tą różnicą tylko, że nie mięśniowy, a tłuszczowy.

 39. Pan Mariusz to chodząc legenda sportu jako takiego. Gdyby nie osoba Pana Mariusza to KSW nie było by gdzie jest tylko gdzieś indziej. Trzymam kciuki za Pana Mariusza niech nakopie do  tyłka oponentowi swoją firmową techniką "łapać i rzucać".

  Pozdrawiam serdecznie.

 40. Musi robić zaj***ste pierogi…

  Czy naprawdę musisz używać takich słów? Jest tyle pięknych synonimów: wspaniałe, kapitalne, obłędne, bombowe, wdechowe, szałowe, odjazdowe, odlotowe, wystrzałowe, bajeranckie, po byku. Korzystajmy z bogactw naszego pięknego języka ojczystego i tym samym czyńmy to forum kulturalnym i przyjazny miejscem dla wszystkich.

 41. Czy naprawdę musisz używać takich słów? Jest tyle pięknych synonimów: wspaniałe, kapitalne, obłędne, bombowe, wdechowe, szałowe, odjazdowe, odlotowe, wystrzałowe, bajeranckie, po byku. Korzystajmy z bogactw naszego pięknego języka ojczystego i tym samym czyńmy to forum kulturalnym i przyjazny miejscem dla wszystkich.

  :deniroclap:

 42. @torpedo puknąłbym Twoją ciocię :korwinlaugh:

  Szanuję wyrafinowanego gustu.

  Dużo ludzi by jednak odstręczało, że ciocia ma 74 lata.

  Za to @szplin te rodzinne wspólne kolacje :antonio:

 43. @torpedo puknąłbym Twoją ciocię :korwinlaugh:

  Szanuję wyrafinowanego gustu.

  Dużo ludzi by jednak odstręczało, że ciocia ma 74 lata.

  Za to @szplin te rodzinne wspólne kolacje :antonio:

 44. Ten jak mniemam strażnik o afroamerykańskich korzeniach oznacza, że szanowny mod daje subtelnie do zrozumienia, iż zeszliśmy z tematu?

  Jeśli tak to najmocniej przepraszam i proszę o usunięcie niewłaściwych wpisów.

 45. Cicho @torpedo bo jakiś czarnuch nas filuje:lol:

  Ten jak mniemam strażnik o afroamerykańskich korzeniach oznacza, że szanowny mod daje subtelnie do zrozumienia, iż zeszliśmy z tematu?

  Jeśli tak to najmocniej przepraszam i proszę o usunięcie niewłaściwych wpisów.

  Koledzy widzę nie znają Denzela Jacksona 😆

 46. Koledzy widzę nie znają Denzela Jacksona 😆

  Nie znam nikogo z tych poczciwych afroamerykanów.

  Natomiast z ciekawości wy@vastowałem w google i już wiem kim jest ten jegomość 😆

 47. Mario wiesz Co masz robic, obalenie I mega mlotki na morde

  Witam. Prosiłbym o używanie bardziej kulturalnych określeń na twarz Pana Domingosa. A co do tematu, mam nadzieję, że Pan Mariusz Pudzianowski zamieszkały w Białej Rawskiej wyjdzie zwycięsko z tego jakże trudnego starcia z młodym, żądnym sukcesów Portugalczykiem. Pozdrawiam Wszystkich Szanownych Czytelników MMARocks. Dobranoc.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.