sebastian przybysz

Sebastian Przybysz zapowiedział po przegranej z Jakubem Wikłaczem, że w kolejnej walce fani zobaczą go w znacznie lepszej wersji niż na gali XTB KSW 77.

Podczas gali XTB KSW 77, która odbyła się 17 grudnia w Gliwicach, Sebastian Przybysz stanął do obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Jakubowi Wikłaczowi. Starcie rozegrało się na przestrzeni 25 minut, a jego zwycięzcą został Jakub Wikłacz, który tym samym zasiadł na tronie wagi koguciej w KSW.

Po przegranej walce Sebastian Przybysz napisał w mediach społecznościowych:

Życie pisze różne scenariusze. Widocznie tak musiało być, żebym w przyszłości stał się lepszy. Wczoraj przegrałem i ciężko mi nawet opisać to, co teraz czuję. Potrzebuję kilku dni, żeby ochłonąć oraz wyciągnąć wszystkie wnioski. Bardzo cenna lekcja. Obiecuję, że to nie koniec i zobaczycie mnie w dużo lepszej wersji kolejnym razem. Na ten moment pozostaje mi pogratulować Kubie oraz jego klubowi zwycięstwa.

Dziękuje wszystkim, którzy są ze mną na dobre i na złe. Bardzo mocno doceniam Wasze wsparcie. Przepraszam, że zawiodłem. Wracam zaraz na sale i eliminuje wszystkie błędy.

Sebastian Przybysz, były już mistrz wagi koguciej, pozostawał niepokonany od roku 2019. W przedostatnim boju stanął do drugiej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Werllesona Martinsa. Sebastian zdobył pas na gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym pojedynku Antuna Račicia i odebrał mu tytuł. Walka z Jakubem Wikłaczem na gali XTB KSW 77 była trzecim starciem Sebastiana z tym zawodnikiem. W pierwszym starciu Wikłacz pokonał Przybysza na punkty, a w drugim boju Sebastian wygrał z Jakubem przez nokaut.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Bantamweight

785 komentarzy 1,835 polubień

Sebastian spoko mordka. Chłopak jeszcze zdobędzie pas :conorsalute:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Middleweight

6,940 komentarzy 17,172 polubień

To była naprawdę dobra walka, oby jak najwięcej takich w KSW.

Odpowiedz 1 Like