Już 8 października w Łomży odbędzie się gala Babilon MMA 25! Tym razem w klatce pojawią się czołowi zawodnicy organizacji walczący w kategorii piórkowej (do 66 kg), więc pojedynki zapowiadają się wyśmienicie i na pewno nie zabraknie wielkich sportowych emocji. Powróci między innymi król nokautu Krzysztof Gutowski (8-1, 8 KO), który zmierzy się z mającym świetną passę Piotrem Kacprzakiem (5-3, 1 KO, 2 SUB), który wygrał w znakomitym stylu 3 z 4 ostatnich walk. Jedyna porażka była bardzo kontrowersyjna i Kacprzak wziął za nią srogi rewanż.

Na gali Babilon MMA 25 w Łomży wystąpi także wracający do organizacji były pretendent do jej mistrzowskiego tytułu – Damian Zorczykowski (7-5, 1 KO, 4 SUB). Organizatorzy szykują też bardzo mocne mistrzowskie starcie, które będzie główną atrakcją wieczoru, a kartę walk jak zwykle uzupełnią potyczki popularnych miejscowych zawodników. Więcej informacji podamy już wkrótce!

Bilety na galę Babilon MMA 25 w cenie od 60 PLN są już w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Janusz Sram

Brutaal
Heavyweight

623 komentarzy 653 polubień

Gutowski powiniem dostać rewanż ze Śmiełowskim, bo tamten w poprzedniej walce wydrapał mu soczewkę kontaktową i upośledził jego zdolność walki.

Nie mówiąc już o karze dla Śmiełowskiego, ale na to akurat już za późno.

Odpowiedz polub