Dzisiaj o godzinie 15:30 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Babilon MMA 23. Transmisja z ceremonii ważenia w Polsat Sport News i na www.polsatsport.pl. Zapraszamy do oglądania tego wydarzenia.

Karta walk Babilon MMA 23

Walka wieczoru w kategorii ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Filip „Czołg” Stawowy (7-2, 7 KO) vs Toni Valtonen (30-16, 13 KO, 4 SUB)

Walka w kategorii koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min – Róża Gumienna (3-1, 2 KO, 1 SUB) vs Vladlena Yavorska (6-4 KO, 2 KO, 4 SUB)

Walka w kategorii półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min – Tomasz Skorodziłło (1-0) vs Konrad Rusiński (2-0, 1 KO, 1 SUB)

Walka w kategorii słomkowej (do 52 kg):
3 x 5 min – Anita Bekus (3-2, 2 KO) vs Eliza Kuczyńska (0-1)

Walka w kategorii ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Marcin Kalata (2-2, 2 KO) vs Mateusz Łazowski (2-2, 1 KO)

Walka w kategorii półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min – Kacper Bróździak (4-1, 3 SUB) vs Łukasz Siwiec (4-1, 1 KO, 3 SUB)

Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Adam Rybczyński (1-1, 1 SUB) vs Filip Lamparski (3-2, 3 KO)

Walka semi-pro w kategorii piórkowej (do 66 kg):
3 x 3 min – Bartek Stawinoga vs Fabian Łuczak

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

874 komentarzy 675 polubień

Dzisiaj o godzinie 15:30 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Babilon MMA 23. Transmisja z ceremonii ważenia w Polsat Sport News i na www.polsatsport.pl. Zapraszamy do oglądania tego wydarzenia.

Karta walk Babilon MMA 23

Walka wieczoru w kategorii ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Filip "Czołg" Stawowy (7-2, 7 KO) vs Toni Valtonen (30-16, 13 KO, 4 SUB)

Walka w kategorii koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min - Róża Gumienna (3-1, 2 KO, 1 SUB) vs Vladlena Yavorska (6-4 KO, 2 KO, 4 SUB)

Walka w kategorii półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min - Tomasz Skorodziłło (1-0) vs Konrad Rusiński (2-0, 1 KO, 1 SUB)

Walka w kategorii słomkowej (do 52 kg):
3 x 5 min - Anita Bekus (3-2, 2 KO) vs Eliza Kuczyńska (0-1)

Walka w kategorii ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Marcin Kalata (2-2, 2 KO) vs Mateusz Łazowski (2-2, 1 KO)

Walka w kategorii półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min - Kacper Bróździak (4-1, 3 SUB) vs Łukasz Siwiec (4-1, 1 KO, 3 SUB)

Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min - Adam Rybczyński (1-1, 1 SUB) vs Filip Lamparski (3-2, 3 KO)

Walka semi-pro w kategorii piórkowej (do 66 kg):
3 x 3 min - Bartek Stawinoga vs Fabian Łuczak

Odpowiedz polub

click to expand...