Patryk Kaczmarczyk (MMA 4-0-0, #13 w Rankingu PL) już w pierwszej rundzie skończył ciosami Huberta Sulewskiego (MMA 3-1-1). Było to drugie zwycięstwo zawodnika z Radomia w przeciągu zaledwie miesiąca.

Pojedynek rozpoczął się spokojnie. Kaczmarczyk starał się atakować kopnięciami frontalnymi. W pewnym momencie Sulewski uderzył mocnym, niskim kopnięciem, na co rywal odpowiedział serią podbródkowych i sierpów. Sulewski na moment zdołał sprowadzić przeciwnika do parteru, jednak po chwili starcie powróciło do wymian w stójce. W tej płaszczyźnie Kaczmarczyk zaatakował kolanem na korpus, które wyraźnie naruszyło przeciwnika. Sulewski po kolejnych ciosach osunął się na deski, gdzie zawodnik z Radomia zadał kilka ostatnich uderzeń. To zdecydował się przerwać sędzia.

Dla Kaczmarczyk było to czwarte zwycięstwo w karierze. W poprzednich starciach pokonywał on decyzjami sędziów Krystiana Krawczyka, Karola Kutyłę i Daniela Matuszka.

Zawodnik z Łomży przegrał po raz pierwszy w karierze. W dotychczasowych pojedynkach wygrywał przed czasem z Mikhailem Kurchem i Alehem Birukiem, decyzją z Filipem Bątkowskim, zremisował natomiast z Patrykiem Duńskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.