17 grudnia na gali Babilon Boxing Show w Radomiu niepokonana mistrzyni Europy wagi muszej Ewelina Pękalska (5-0) wyjdzie na ring po raz pierwszy od zdobycia pasa. Na tej samej imprezie niepokonany w boksie Jan Lodzik (7-0), który idzie jak burza przez zawodowe ringi, powróci do kickbokserskich korzeni, by stoczyć kolejną wojnę w K-1 ze swoim odwiecznym rywalem Mateuszem „Rzeźnikiem” Rajewskim. Transmisja tylko na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla, bilety dostępne na Eventim.pl.

Gala Babilon Boxing Show to zawsze gwarancja równych zestawień i emocjonujących walk bokserskich. 17 grudnia w Radomiu nie będzie inaczej. Po raz kolejny promotor Tomasz Babiloński eksperymentuje z formułami i tym razem w ringu zobaczymy także wyśmienite starcie K-1 z udziałem czołowych polskich kickbokserów. W najważniejszej walce wieczoru pokaże się mistrzyni Europy Ewelina Pękalska (5-0). Podczas tej samej gali znakomity zawodnik MMA – Daniel „Rutek” Rutkowski spotka się w bokserskim pojedynku ze świetnym pięściarzem olimpijskim Damianem Kiwiorem. Wystąpią także Michał Syrowatka (23-5) i efektownie walczący Patrik „Rocky” Balaz (4-1).

Karta walk gali Babilon Boxing Show Radomiu

Boks, 50.8 kg. 8 rund po 2 minuty: 
Ewelina PĘKALSKA(5-0) vs Zulfa MACHO (4-0)

K-1, 65 kg. 3 rundy po 3 minuty:
Jan „Iron” LODZIK vs Mateusz „Rzeźnik” RAJEWSKI

Boks, 67 kg. 8 rund po 3 minuty:
Patrik „Rocky” BALAZ (4-1, 1 KO) vs Maksim HARDZEIKA(10-0, 4 KO)

Boks, 72 kg. 6 rund po 3 minuty:
Daniel „Rutek” RUTKOWSKI (1-2) vs Damian KIWIOR (8-2-1)

Boks, 70 kg. 6 rund po 3 minuty:
Michał SYROWATKA (23-5) vs Lukáš DEKÝŠ (5-0)

Bilety na galę Babilon Boxing Show Radomiu dostępne na Eventim.pl. Transmisja tylko na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.