Bare Knuckle FC 9

Jason Knight dzisiejszej nocy pokonał Artema Lobova w piątej odsłonie starcia na Bare Knuckle FC 9. Pojedynek był rewanżem po kwietniowym boju.

1 Runda: Lobov rozpoczął od ataków cepami, nisko trzymał gardę. Knight ustawiał go pod silnego prawego prostego, rozpoczynając kombinację od lewej ręki i rzeczywiście był to dobry plan. Rosjanin próbował przy atakach od razu schodzić na boki, aby zaskakiwać kombinacjami, jednak Amerykanin świetnie czuł dystans i przepuszczał ciosy swojego rywala. W dodatku nie wdawał się w wymiany, a rozbijał pojedynczymi prostymi. Pojawiło się rozcięcie pod lewym okiem Artema.

2 Runda: Jason odrobił lekcję z pierwszej walki, widać, że jest szybszy i wygrywa wymiany dzięki prostym, ale przemyślanym akcjom. Prawa ręka trafia i były zawodnik UFC jest liczony. Knight tak jak na początku pierwszej odsłony bazuje na dystansie oraz pracy na nogach.

3 Runda: ”Rosyjski Młot” wie, że jego sytuacja na punkty nie jest dobra, rusza do przodu z prawym i lewym sierpem, trafia, ale jego rywal tego nie odczuwa. Rosjanin kontynuuje otwarte ataki, Knight używa balansu ciałem i świetnie kontruje. Lewe oko Artema nie wygląda dobrze, prawa ręka Jasona ląduje raz po raz na jego twarzy.

4 Runda: ”The Kid” jest wyśmienicie przygotowany, jego szybkość nie daje szans przyjacielowi Conora McGregora. Narożnik podpowiada, aby celował w zranione oko. Artem przeszywa cepami powietrze i inkasuje kolejne ciosy. Co prawda stara się wywierać presję, ale słabo mu to wychodzi.

5 Runda: Podkręcił tempo Amerykanin, jest jeszcze bardziej aktywny niż na początku starcia. Wyprowadza kombinację prostych ciosów i Lobov ląduje na deskach! Ma dosyć, to koniec.

Na duże pochwały zasłużył Jason Knight. Zawodnik ten od początku do końca trzymał się swojego planu na walkę, o czym powiedział już w ringu.

Rozegrałem to strategią. Byłem na to gotowy i tak to właśnie miało wyglądać. Mogę dać mu rewanż, jeżeli chce. Kocham tego gościa i szanuję go.

 

 

13 KOMENTARZE

  1. Parobiec robi ich obu na jednej gali a następnie w tą samą noc leci do indii wyjaśniać tego majciarza.

    #TeamGoat0PAROBIEC

  2. Zbliżam się do ostatniej walki w kontrakcie. Prezydent BKFC – David Feldman zaoferował mi kolejne dwa pojedynki. Jeżeli przeciwnik nie będzie mnie interesował, to strona pieniężna musi zostać podwyższona.

    Tobie kury szczać prowadzać, a nie warunki stawiać!

  3. GOATa ciezko nie lubic ale ostatnio na jakies wynurzenia go wzielo o tym jak to kaske trzepie i ze bedzie przeciwnikow wybieral. Panie Lobov, bolec z tylka wyciagnac i zasuwac na treningu bo za chwile bedziesz zmuszony opowiadac o tym, ze zarabiasz mniej niz 90% zawodnikow UFC. Przy okazji oklaski dla Knighta. Wystarczyl lewy i prawy prosty i Artem przez pierwsze dwie rundy bezradny

  4. niech mi ktoś powie, że to nie jest ciekawsze niż MMA

    ile można oglądać dociskanie do siatki i wąchanie jaj?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.