Artem Lobov oraz Jason Knight ponownie zawalczą na gołe pięści. Zawodnicy MMA już raz walczyli na gali Bare Knuckle. Wtedy górą był Lobov, który zwyciężył przez decyzję sędziowską. Pojedynek był niezwykle krwawy, a obaj zawodnicy po walce „chwalili się” obrażeniami twarzy. Teraz organizacja postanowiła powtórnie zestawić Lobova i Knighta. Pojedynek odbędzie się na BKFC 9, 16 listopada w Biloxi, Mississippi.

Lobov po wygranej z Knightem zmierzył się z byłym mistrzem boksu, Pauliem Malignaggim, którego również pokonał przez decyzję sędziowską. Dla Knighta będzie to pierwsza walka od czasu pierwszego starcia z Artemem. Miał zmierzyć się na sierpniowej gali z Leonardem Garcią, ale musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji.

Nie tak dawno BKFC ogłosiło angaż innego byłego zawodnika UFC, Hectora Lombarda. W organizacji nadal występują m.in. Chris Leben czy Chase Sherman. Mówi się, że w walce na gołe pieści ma także wystąpić legenda MMA, Wanderlei Silva, lecz nie są to jeszcze potwierdzone informacje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.