Niepokonany Patryk Kaczmarczyk (MMA 6-0) z kolejnym zwycięstwem w karierze! Kaczmarczyk pokonał Edgara Davalosa w walce wieczoru gali Armia Fight Night 9. Polak dominował rywala w parterze, zwyciężając przez trójkąt rękami na 7 sekund przed końcem pojedynku.

Edgar Davalos ruszył agresywnie do ataku od pierwszych sekund walki. Paragwajczyk wyprowadził serię ciosów w stójce, jednak Kaczmarczyk zachował spokój i zdołał wrócić do potyczki w pełnym dystansie. Po nieco ponad minucie wymian ciosów, akcja przeniosła się do parteru, a w górnej pozycji znalazł się Polak. Kaczmarczyk obijał swojego przeciwnika z zamkniętej gardy. Davalos starał się skręcić i uciec spod Patryka, ale Kaczmarczyk przeszedł do pozycji bocznej i ustabilizował Edgara na plecach. Kaczmarczyk był blisko zapięcia trójkąta rękami, po tej próbie przeszedł do dosiadu i zadał jeszcze kilka ciosów na głowę Paragwajczyka. Pierwsza runda minęła pewnie pod dyktando Polaka.

Davalos ponownie odważnie ruszył do ofensywy od początku drugiej odsłony. Kaczmarczyk skontrował próbę obalenia ze strony swojego przeciwnika i to on docisnął siedzącego Edgara do siatki. Patryk utrzymał Davalosa na ziemi, dzięki czemu mógł kontynuować budowanie przewagi w walce na chwyty. Mistrz Armia Fight Night obijał Paragwajczyka w parterze, w połowie rundy Edgarowi udało się wrócić na nogi. Potyczka w stójce szybko została zakończona skutecznym sprowadzeniem ze strony Kaczmarczyka. Polak punktował celnym ground and pound do samego końca drugiej rundy.

Paragwajczyk trafił niskim kopnięciem po rozpoczęciu ostatniej odsłony tego pojedynku. Patryk szybko zdecydował się na przeniesienie akcji do parteru. Patryk zajął pozycję boczną i pewnie zmierzał po kolejne zwycięstwo w swojej karierze. Polak przeszedł do dosiadu, przez kolejne minuty rozbijał Davalosa, potwierdzając swoją przewagę w walce wieczoru. Edgar nie był w stanie uciec z zagrożenia. W ostatnich sekundach walki Kaczmarczyk zapiął trójkąt rękami i Davalos odklepał na kilka sekund przed końcowym gongiem!

66.8 kg: Patryk Kaczmarczyk pok. Edgara Davalosa przez poddanie (trójkąt rękami), runda 3, 4:53

Pełne wyniki gali Armia Fight Night 9

22-letni Patryk Kaczmarczyk w zawodowym MMA występuje od 2019 roku i od tego czasu stoczył 6 zwycięskich pojedynków. Zawodnik z Radomia należy do najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce, za sobą ma występy w Armia Fight Night, Babilon MMA oraz Madness Cage Fighting. W swoim poprzednim starciu pokonał Adriana Kępę, zdobywając tym samym Mistrzowską Szablę organizacji Armia Fight Night.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.