13 marca w Mysłowicach na MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 w walce wieczoru o pierwszą w historii organizacji Mistrzowską Szablę w kategorii do 84 kg zmierza się – Tomasz Jakubiec – Mistrz AFN w kategorii do 77 kg i pochodzący z Włoch Gievanni Melillo znany jako „The punisher”.

Tomasz Jakubiec (10-2) swoją pierwsza Mistrzowską Szable w kategorii półśredniej zdobył na AFN 6 w Radomiu rozbijając w błyskawicznym tempie Roberta Turnqesta.

Teraz podnosi sobie poprzeczkę i idzie po kolejne zwycięstwo w wyższej kategorii wagowej.

Jego przeciwnik to pochodzący z włoskiego Bari Gievanni Melillo (13-5), trenujący w paryskim klubie MMA Factory – określanym mianem kuźni talentów, którym zdecydowanie Włoch jest. Melillo walczył już z najlepszymi na świecie dla takich organizacji jak: Bellator, ACA czy Cage Warriors. „The Punisher” z 13 wygranych pojedynków, 10 zakończył przed czasem, najczęściej poprzez KO.

Organizacja uznała ten pojedynek za walkę wieczoru gali AFN i ustanowiła status walki jako Mistrzowski.

Czy Tomasz Jakubiec zanotuje 6 zwycięstwo z rzędu, jednocześnie stając się pierwszym w historii AFN, podwójnym Mistrzem organizacji? O tym przekonamy się już 13 marca.

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.