Dwa tygodnie temu na profilu organizacji Armia Fight Night pojawiła się informacja o możliwości otrzymania walki na nadchodzącej gali dla amatorów walczących MMA. Organizacja postanowiła dać szansę pochodzącemu z Katowic – Patrykowi Likusowi i zawodowemu żołnierzowi Piotrowi Koza.

Pierwszy z wybranych – Piotr Koza – to zawodowy żołnierz reprezentujący 6 Batalion Powietrznodesantowy w Gliwicach. Koza to obiecujący zawodnik zasilający szeregi klubu Shark Top Team Bytom, wielokrotny medalista turniejów BJJ i Judo, oraz reprezentant Mistrzostw Polski Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie. W MMA stoczył do tej pory 6 walk z czego 4 zakończył zwycięsko.

Jego przeciwnik – Patryk Likus to reprezentant klubu MMATADORES Katowice. Swoją przygodę ze sztukami walk rozpoczął mając 10 lat! Początkowo były to zapasy w których był 7-krotnym Mistrzem Śląska, dwukrotnym wicemistrzem Polski i wielokrotnym zwycięzcom na zawodach międzynarodowych. W MMA do tej pory stoczył 17 walk, z czego 12 z nich wygrał.

Czy zawodowy żołnierz na dobre zagości w szeregach Armia Fight Night? A może będzie to walczący przed swoimi kibicami Patryk Likus? O tym przekonamy się już 13 marca. Podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night do walki stanie w formule pro-am.

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją  Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.