Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) po raz kolejny przed szansą zdobycia Mistrzowskiej Szabli!

Wielkie serce do walki pokazał Sylwester Miller na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona. Na dziesiątej gali AFN Miller dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej. Przypomnijmy, że na gali AFN  z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. W marcu 2021 Miller walczył również o pas mistrzowski organizacji Cage Warriors – przegrał jednak przez dyskwalifikację z Jackiem Cartwrightem. Jak głosi słynne powiedzenie: „Do trzech razy sztuka” – reprezentant WCA Fight Team oraz Legia Fight Club jest niezwykle mocno zdeterminowany, aby pokazać wszystkim, kto jest mistrzem. Tym razem ma w planach zrobić to tak, by nikt nie miał wątpliwości!

Kogo powita w klatce Starszy szeregowy Sylwester Miller na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w walce o najważniejsze trofeum? O tym dowiecie się już niedługo!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,191 komentarzy 3,336 polubień

Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) po raz kolejny przed szansą zdobycia Mistrzowskiej Szabli!

Wielkie serce do walki pokazał Sylwester Miller na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona. Na dziesiątej gali AFN Miller dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej. Przypomnijmy, że na gali AFN z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. W marcu 2021 Miller walczył również o pas mistrzowski organizacji Cage Warriors – przegrał jednak przez dyskwalifikację z Jackiem Cartwrightem. Jak głosi słynne powiedzenie: „Do trzech razy sztuka” – reprezentant WCA Fight Team oraz Legia Fight Club jest niezwykle mocno zdeterminowany, aby pokazać wszystkim, kto jest mistrzem. Tym razem ma w planach zrobić to tak, by nikt nie miał wątpliwości!

Kogo powita w klatce Starszy szeregowy Sylwester Miller na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w walce o najważniejsze trofeum? O tym dowiecie się już niedługo!

Odpowiedz polub

click to expand...